Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

priatel mi vycita ze som nezamestnana a hovori vzdy o rozchode

Príspevok v téme: priatel mi vycita ze som nezamestnana a hovori vzdy o rozchode
smutna1

Ahojte. Chcela by som poznat vas nazor. Totiz Moj priatel mi vycita ze som nezamestnana a zakazdym k tomu povie ako sa so mnou rozide. Snazim sa Hladat si pracu a ked uz aj nejaky inzerat najdem honed poslem email. Dokonca si chodim obcas privirobit upratovanim po rodinach no on Akoby Nevidel moju snahu. Zakazdym mi Len vycita ze nepracujem. Ale pre nho je snaha asi malo. Prosim poradte co dalej. Pripadne vase skusenosti. Dakujem.

SKARLETA

Ja si myslim ze frajer tvoj si len hlada dovod na rozchod a tak si nejaky ten dovod nasiel a to to ze nemas pracu a si nezamestnana. Ak by bol len v tom problem tak ti pomoze najaku tu pracu najst a nekritizuje ta. Mal by nato pravo ak by ti ponuky nasiel a ty by si ich odmietala vtedy by bol asi kazdy nasrany.

Pomelo

Práca sa dá nájsť všade aj ked nevieš jazyk asi sa nesnažíš dosť a tvojho priateľa nebaví všetko platiť aj mňa by to štvalo drieť v zahraničí a priateľka by sa iba doma vyvalovala a raz zač možno išla dačo upratať.

Lolinka

Proste si daj do googla Leihfirma a názov tvojho mesta, nájde ti hneď niekoľko, aj pracovné pozície. Vytlač si životopis a obehni ich všetky. Oni sa ti ozvú. Možno nie hneď na druhý deň, ale určite to nebude dlho trvať a ozvú sa.

Lolinka

Ako dlho si bez práce? Už si tam mala aspoň jednu normálnejšiu robotu? Kde v Nemecku si? V Nemecku majú sociálny systém, ale nedajú peniaze každému, kto príde. Musíš si nájsť prácu aspoň za 400 eur mesačne a vtedy ti pomôžu, doložíš potvrdenie o robote, o tom, koľko platíš nájom, tvoj priateľ bude musieť tiež keďže s ním žiješ a potom ti budú posielať nejaké peniaze. V Nemecku je dosť veľa Leihfiriem, ktoré prenajímajú svojich zamestnancov iným firmám, hlavne fabrikám, ja som tam tiež tak začínala.

lukreca

no to nebude asi iba kvôli praci jemu vadi na tebe asi viac veci inac by o rozchode nehovoril. kvôli praci by ta nenechal ked ta miluje on by ti mal pomoct v hladani prace a nie sa vyhrazat rozchodom.

Jojkakk

Ja by som spravila to iste zacala by som na sebe pracovat ucit sa riadne nemcinu byt bez prace je najhorsie co moze byt tiez som isty cas nemohla najst pracu a teraz si ju drzim zubami nechtami viem ake to bolo hrozne ta bezmocnost ked som sa zamestnala vsetko sa obratilo predsa len sa cloveku lahsie dycha ked su peniazky.drzim palce

kafe

ehm, pôvodne som ti chcela napísať, šak choď von, netrč doma bez práce. Ale ty už vonku si. Mne to príde tiež divné, že si nevieš nájsť prácu. Ako dlho si v Nemecku? Pol roka? Nevezieš sa tak náhodou trochu pohodlne popri priateľovi? V prípade, že platíš nájom a jedlo na polovicu, priateľovi to môže byť srdečne jedno či robíš alebo si zatiaľ len privyrábaš. Ak ale on cáluje všetko a tebe stačí pár šušňov, tak sa mu nedivím, že tvoja snaha mu je málo. Na SK sa určite nevracaj. Aspoň sa staraj o domácnosť, navar, uč sa ja k besná nemčinu (to si mala urobiť už dávno!) a hľadaj. Prípadne aj priateľ nech je aktívny a dohodí ti niečo ak počul, videl oznam niekde.. Chcete spoločne šporiť na byt? Či si šporíte každý sam?

smutna1

Vsetci co prisli do Nemecka bez znalosti nemciny tak zacinali. Jedna moja znama si privirabala upratovanim v Nemecku dva roky a potom si nasla normalnu pracu. Niesom prva ani posledna co si priviraba upratovanim.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

priatel mi vycita ze som nezamestnana a hovori vzdy o rozchode - Fórum - ZDRAVIE.sk