Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

strava/vitamíny doplnky pri rakovine

sehria

Dobry den. V mojom okoli, aj rodine pomohli produkty, ktore su podla mna jednicka na trhu. Peptidove bioaktivne ultrafiltraty. Vyvinul pan, ktory je kapacita a empaticky clovek. Rada vam poradim a skontaktujem s nim.

fezo78

Dobrý deň.Záleži aj od imunity každého človeka,ako sa popasuje z danov chorobov.Ak mate záujem riešiť Váš zdravotný problém napište mi na jogo78@centrum.sk.S pozdravom Jozef.

katkager

Ahojte, ja mám rodičov, ktorí sú v strednom veku a už sú obaja onkologickí pacienti. Ani pri diagnostike ochorenia, ani počas priebehu liečby nebol nikto kto by im pomohol ani poradil ani ohľadom dostupných príspevkov, dávok ani sociálnych služieb v zákonnej rovine, rozhodla som sa písať o tejto téme diplomovú prácu s názvom: Možnosti sociálnej práce pri pomoci so zabezpečovaním sociálnych potrieb ľudí s onkologickým ochorením.

V rámci práce budem robiť výskum zameraný na pomoc ľuďom s onkologickým ochorením v rámci skvalitnenia ich života. Preto chcem poprosiť všetkých, ktorí trpíte onkologickým ochorením (alebo ste 3 roky po liečbe), či by ste mi pomohli a vyplnili dotazník k výskumu : docs.google.com
Mojich rodičov to síce nevylieči, ale pevne dúfam, že to prinesie viac možností pomoci pri zvládaní tohto ochorenia. Ďakujem všetkým, ktorí budú takí láskaví a zapoja sa. Dotazník je anonymný.

Lucka947

Ahojte, darujem niekomu z Vas za poštovné 11ks nutridrinkov Supportan (tropické ovocie + čokoláda) - viď obrázok: www.pilulka.sk
Vhodné pre kachetických onkologických pacientov v pokročilom štádiu ochorenia u ktorých je obmedzený príjem potravy a tekutín. Slúži ako doplnok výživy, event. aj ako kompletná náhrada stravy.
Žiaľ sme ich u nás už využiť nestihli ....

cancer1

ja ako ex pacientka s rakovinou prsnika radim dve veci-uplne vylucit mlieko a mliecne vyrobky a pit palinovy caj... je to hotovy zazrak

MiV99

Ahooj ja sa riadim heslom daj telu co potrebuje. Absolutne sa v nicom neobmedzujem. Velmi milujem zeleninu a ovocie, to jem pri kazdom chode. Milujem ryby a morske plody takze tie u mna maju tiez svoje miesto. Musim povedat ze popri chemo nemam vobec chut na sladke... Radsej si spravim dakyy dobry smoothie, ktory odporucam aj tebe kedze je tam mnoho mnoho vitaminov a je to ozaj chutne :) Dalej berem pripravok Biobran, ktory je odporucany onkologmi a je schvaleny. Berem ho od uplne zaciatku takze nemozem porovnat ako som to znasala s nim a ako bez neho. Ale verim ze ma nieco do seba, ale je dost drahy 105 sackov stoji okolo 400€ .... Precitaj si o nom mozno ta zaujme :)

lombardo1981

Nielen glukóza. I glutamín. A na získanie acetyl-CoA dokážu využiť i beta oxidáciu mastných kyselín.
Okrem Warburgovho efektu nádorové bunky "poznajú" anti-Warburg efekt, Pasteurov efekt či Crabtree efekt. Energetická výhodnosť pri získavaní energie je pre bunky najdôležitejšia. To znamená, že v prítomnosti dostatočného množstva kyslíka sú nádorové bunky schopné znovu prepnúť na aeróbnu oxidatívnu fosforyláciu a vykašlú sa na glukózu. Pretože aeróbna fosforylácia poskytne viac ATP ako glukóza.
Inak paradox je, že zníženie pHi spomaľuje rast buniek (akýchkoľvek). Pričom napokon dôjde až ku jeho zastavenie, pretože mitochondrie sa stali nefunkčné. Tento fakt bol zistený experimentálne.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

strava/vitamíny doplnky pri rakovine - Fórum - ZDRAVIE.sk