Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

strava/vitamíny doplnky pri rakovine

fezoj78

Dobý deň.Keďže každý človek je jedinečný.U každého sa rovnaká choroba prejavuje inak.Ja a aj manželka máme epilepsiu a obaja používame rovnakú alternatyvnu liečbu.A aj napriek tomu,mne liečba lepšie zaberá ako jej.Ja mám omnoho menej záchvatov ako ona.Tak isto je to aj z rakovinou.Napíšte mi na môj email jogo78@centrum.sk a poradím Vám čo by Vám pomohlo.Nebudem sem písať čo,pretože,by som tu robil reklamu firme vďaka ktorej mne a aj Vám pomôžu aj keď mate nie epilepsiu,ale rakovinu.

Marko70

Dobry den.Dovolte mi reagovat na vase prispevky .Dokazeme vam pomoct bez chemoterapiii a ozarovani.Mame za sebou vela vynikajuch vysledkov ..Ak mate zaujem tak ma spatne kontaktujte..Nejde o ziadne farmaceuticke lieky plne chemie ktore maju za ulohu predlzovat vasu liecbu a samozrejme nevyliecit vas.Ponukam vam moznost vyliecit sa nech to znie akokolvek cudne,neveriacky. V kazdom pripade za info nic nedate ..Rozhodnutie je na vas.

sehria

Dobry den. V mojom okoli, aj rodine pomohli produkty, ktore su podla mna jednicka na trhu. Peptidove bioaktivne ultrafiltraty. Vyvinul pan, ktory je kapacita a empaticky clovek. Rada vam poradim a skontaktujem s nim.

fezo78

Dobrý deň.Záleži aj od imunity každého človeka,ako sa popasuje z danov chorobov.Ak mate záujem riešiť Váš zdravotný problém napište mi na jogo78@centrum.sk.S pozdravom Jozef.

katkager

Ahojte, ja mám rodičov, ktorí sú v strednom veku a už sú obaja onkologickí pacienti. Ani pri diagnostike ochorenia, ani počas priebehu liečby nebol nikto kto by im pomohol ani poradil ani ohľadom dostupných príspevkov, dávok ani sociálnych služieb v zákonnej rovine, rozhodla som sa písať o tejto téme diplomovú prácu s názvom: Možnosti sociálnej práce pri pomoci so zabezpečovaním sociálnych potrieb ľudí s onkologickým ochorením.

V rámci práce budem robiť výskum zameraný na pomoc ľuďom s onkologickým ochorením v rámci skvalitnenia ich života. Preto chcem poprosiť všetkých, ktorí trpíte onkologickým ochorením (alebo ste 3 roky po liečbe), či by ste mi pomohli a vyplnili dotazník k výskumu : docs.google.com
Mojich rodičov to síce nevylieči, ale pevne dúfam, že to prinesie viac možností pomoci pri zvládaní tohto ochorenia. Ďakujem všetkým, ktorí budú takí láskaví a zapoja sa. Dotazník je anonymný.

Lucka947

Ahojte, darujem niekomu z Vas za poštovné 11ks nutridrinkov Supportan (tropické ovocie + čokoláda) - viď obrázok: www.pilulka.sk
Vhodné pre kachetických onkologických pacientov v pokročilom štádiu ochorenia u ktorých je obmedzený príjem potravy a tekutín. Slúži ako doplnok výživy, event. aj ako kompletná náhrada stravy.
Žiaľ sme ich u nás už využiť nestihli ....

cancer1

ja ako ex pacientka s rakovinou prsnika radim dve veci-uplne vylucit mlieko a mliecne vyrobky a pit palinovy caj... je to hotovy zazrak

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

strava/vitamíny doplnky pri rakovine - Fórum - ZDRAVIE.sk