Ako zbalit spolužiačku

Príspevok v téme: Ako zbalit spolužiačku
Anonym006

Ahojte ,ľudia potreboval by som poradiť . Chcem zbaliť jedno 13 ročne dievča #nohate . Chodím s ňou do rovnakej školy :) Je to slušne ,vychováne milé múdre šikovne dievča :) . Jediný problém ,že v škole zbaliť proste nejde a cez skype alebo FB ju nechcem otravovať :) . Nechcem sa jej pchat do ryti s prepačeným :) Potreboval by som nejakú normalnu radu ako toho docielit :) Neviem ako jej to nenapadne naznačit aby s toho sa cela škola nerehotala 2 roky

hurmikaki

venuj sa radšej škole... máš len 13 rokov to je vek na kamošky, na kamošov, ísť sa bicyklovať, hrať futbal... robiť si bunkre na stromoch :-D a nie riešiť frajerky... na čo by ti bola? čo by si s nou robil?
nezarábaš takze ju nemáš ani za čo pozvať do kina a za peniaze rodičov je to trápne , proste nie je čo riešiť..

rieš školu, poriadne si premysli strednu aby si potom nelutoval a rieš otázky čo chceš robiť v živote, akú profesiu vykonavat, googli si, vzdelavaj sa, aby si mal prehlad ako sa uplatnit na trhu práce, aby si mal dobrý príjem, aby si si mohol kupit byt, dom, auto... a nebol na krku rodičom... a potom ked budeš mať príjem a budeš mať za čo pozvať dievča na zmrzku, potom rieš frajerky...

nicollette12

Zrejme je odost starsia od teba, kezde ty si sa v skole neucil este gramatiku, no ale hlavne ze hesteg je... ak mas tolko rokov co ona tak by som na tvojom mieste neriesila toto, sle kupila si knihu s gramatikou a ucila sa..... mas toho vela co dohanat

Anonym006

Viem ,že je sa prezradim :) Ale nedavno sa prestahoval do tej istej dediny spolužiak no :D ale tak isto jak jej kamaratky by ma prezradil :) :D Alebo by som mohol skusit v piatok :D do tažky hodit jej obalku s listom a napisat proste tam čo si myslím a ,že ked chce niečo viac vediet nech napiše :D na skype vytvorim anonymny

Mesačný princ

A nenapadlo ťa, že ak sa budeš pýtať jej kamarátok, tak sa prezradíš hneď? :D

Ale veď skús :) Nie je niekto z tej istej dediny? Alebo nebýva niekto blízko?

Anonym006

Ja sa nechcem vzdavať :) ale asi tažko ju budem sledovat ked chodi do školy v meste ja bývam oproti škole :) a ona autom chodi do školy aj zo :) Skusim sa nejak pozistovat niečo o nej cez kamaratky

Mesačný princ

Ak niečo chceš tak sa nesmieš vzdávať. Veď si zisti jej adresu. Ju napríklad sleduj ako pôjde zo školy a zisti si kde býva, alebo sa niekoho spýtaj.

Môžeš kľudne ten list napísať anonymne...a napríklad jej tam napíš, nech ti niekde nechá napríklad odpoveď, na nejakom tajnom mieste, kde si ju neskôr nájdeš :)

Anonym006

Hmm :) Ďakujem dobrý napad mohol by som to skusit :) ale anonymne list či s mojim menom ? :) :D a pochybujem ,že len tak mi da adresu a na FB ani Skype neodpisuje

Mesačný princ

Napíš jej LIST, ale nie elektronický ale taký, ktorý bude z originálneho papiera a pošli jej ho na adresu domov. Napíš tak všetko, čo máš na srdci. Nič za to nedáš a ak nevieš ako to spraviť, tak by to mohlo pomôcť.