Nespavosť, pálenie temennej kosti. Mám 22, prosím o radu.

Príspevok v téme: Nespavosť, pálenie temennej kosti. Mám 22, prosím o radu.
Študentka92

Dobrý deň. Chcela by som sa poradiť. Už niekoľko dní pociťujem ako keby také pálenie alebo zvláštny pocit na pravej strane temennej kosti na vrchu hlavy. Neviem si prestravit, čo to môže byť. Pevne verím že nič s mozgom, nakoľko som mesiac do zadu mala robenú magnetickú rezonanciu mozgu a krčnej chrbtice a pri mozgu bolo všetko v poriadku a na krčnej chrbtici som mala nález (vyrovnana lordoza C4C5 až s kyfotizaciou a impakcia stavca C7 a zuženy miešny kanalik) cvičim na krčnú chrbticu cviky, aby sa mi ako tak stabilizovala)

Týzdeň dozadu som bola na preventívnej prehliadke a všetky krvné výsledky som mala v poriadku. V noci sa neustále prebúdzam a prevraciam a musím spať minimálne 10 hodín, ináč sa cítim unavená. Tlak mam cez deň normálny (120/80) ráno a vecer strašne nízky (100/65), pritom tep mam vysoký aj ked som v klude (88-90). Môže to byť nedokrvenie mozgu alebo od tej krčnej chrbtice ?? Už mi je blbé chodiť každú chvíľu k doktorke, aby si nemyslela, že som hypochonder alebo čo. Len mi je ten pocit nepríjemný a samozrejme sa bojím o svoje zdravie ako každý človek.

Ďakujem za každú radu