Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mame 17 a je v tom

Filip TT

No nie ste prvi ani posledni, komu sa to stalo. Neboj sa, zvladli to ludia pred vami, mozete to zvladnut aj vy. Ona je v ovela tazsej situacii ako ty, tak sa jej snaz byt teraz oporou.

Pre rodicov to bude sok, ale nepotrva dlho a vziju sa do situacie, nic ine im nezostava. Snaz sa posobit zodpovedne, aspon trochu to zachranis, lebo inak ich budes len vytacat.

Ano dieta vam zmeni zivot, budeme musiet byt skor dospeli a zodpovedni, to ale nie je chyba.

Financnych problemov sa nemusis bat - ak to dieta nie je na sunare, tak v podstate jedine vydavky su plienky. Veci pre male deti koluju medzi ludmi vo velkom. Aj my mame odlozeny kocik, ktory mozeme darovat, vsetko ostatne sme uz porozdavali. A skoro vsetko sme dostali.

drevo

Ja z vlastnej skúsenosti môžem poradiť nestresovať je pravda že niektoré páry by za dieťa dali neviem čo ja som mala mať 4 deti bohužiaľ 3 samovoľné potraty a 1 predčasný pôrod dieťa mrtve a teraz som už na deti stará a chorá .Ak by sa to dievča rozhodlo na potrat čo ak lekáry niečo pobabrú a už deti mať nebude nikdy?Tak radšej nech si to nechá on nech sa neboji rodičov a konzultuje to s nimi poradia ako dalej.

gregorina

Investícia do tých vecí, jasná vec, ale to som spomenula. Ty si to spomenula, ako ďalšiu položku. Priamo dávať peniaze nie.

Mať deti je aj tak na nezaplatenie... :)

gregorina

Deti by mali mať len zdraví, inteligentní a krásni ľudia. Haha, to by potom bolo. No čo potrebuje dieťa? Domov, teplo, jedlo, lásku.

potešený

:D si ma rozosmial vetou "dpc načo som ho tam pchal?"

no načo lebo si bol nadržaný a trošku si to alebo ste to nedomysleli tie dôsledky. Použil si vôbec kondóm? Ono ani kondóm nieje istota lebo môže prasknúť však?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.