pretrvavajuce teploty

Príspevok v téme: pretrvavajuce teploty
skvrnka

Dobry den.

Mam 18 rokov. Uz cca od polovice septembra teda vyse dvoch mesiacov ma trapia zvysene teploty. Nie je to stale, boli asi dvakrat tyzdnove pauzy a zacinaju poobede a trvaju do vecera (tak od 17:00 do 20:00 cca).. ked mam teplotu, tak mam povacsine 37.3-37.8.. asi 4x mi sla az na 38.. Citim uz aj nizsiu teplotu, uz aj pri 37.4 si laham do postele.

Zo zaciatku este v polovici septembra ked som zacala teplotovat, tak ma bolela aj hlava, hrdlo, aj som mala nadchu, no potom vsetko preslo, len teploty nie. Potom ma zase bolelo hrdlo asi pred mesiacom asi tyzden, no potom to preslo, ale teploty zostali. Okrem toho som obcas dost unavena (najviac som bola asi pred mesiacom) ale to pripisujem aj unave zo skoly a uceniu sa do noci.

teraz uz asi treti den citim akoby som nieco mala v hrdle, ale da sa to zniest.

U lekarky som bola 2x, raz mi brala krv na vsetko mozne a zistilo sa, ze vysledky mam v poriadku.

Moja blizka osoba prekonala teraz mononueklozu a najprv som si myslela, ze som ju mala aj ja a ze v septembri som ju na nu preniesla, ale nakoniec mi vysiel krvny obraz v poriadku.

Neviete nahodou cim by to mohlo byt a co sa da este podniknut?