Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Netrhať, nestrihať, potierať octom!

kutil

Da sa ich zbavit celkom jednoducho, aj ked ich mate viacej. Sam som si ich vypalil a postacili ma na to iba zapalky. Fuknutim som zahasil horiacu zapalku. Idealne bolo, ked bola este cervena/horuca a okamzite som nou tlacil na koren. Ked bolest prestala, pozrel som sa v akom stadiu to je a ci to zmizlo. Vacsinou bolo treba takto na nich zahasit 2-3 zapalky. Zoskvrcalo sa to a vznikla chrasticka, ktora po case odpadla.

Kelinka

Ja ich mám po sebe asi 10, poniektoré sú naozaj len stopky kože, ale zo 3 sú veľké ako šošovica. Jedno mám na hrudníku a už si ho prelepujem leukoplastom, lebo stále sa mi do niečoho zachytí. Inak keď niekedy bol sfarbený do hneda, neskôr vybledol. Ja som už odskúšala Tea Tree olej, jablčný ocot, jód, bioptronovú lampu a nič mi nato nepomohlo. Teraz skúšam koloidné striebro, tak uvidíme.

Cvach

Ja som sa menších zbavil tak, že som ich proste odtrhol pinzetou a väščie som vypálil, Stačí chytiť do kombinačiek klinček a rozpáliť ho nad zapáleným plynom, alebo ešte lepšie hrotom spájkovacej pištole. Samozrejme žiadne baktérie si do rany nezanesiem, lebo sú vypálené a vypálené miesto potrieť liehom alebo alpou. Takto som sa ich zbavil navždy a tak isto som vypálil dcére aj bradavice po neúspešných "operáciách" (vymrazovanie, vyrezávanie...) od kožného lekára.

eddie

Riešite tu hovadiny s vlasom z konského zadku vytrhnutého medzi 12 a 1 ráno na svätého Jána...
Potrite to 2-3 krát obyčajným kolódiom na bradavice za 3 eurá a máte to...alebo vám to za 5 sekúnd kožný lekár odcvakne...
Mesiac lepiť octom na noc, kristepane...

Bax

U nás na to funguje rastlina menom Skalnica strechová, rozdrviť list a prilepiť páskou na noc 1-2 mesiace. Nájdete na cintorínoch.

Reka

Takze,ako sa tu uz niekolkokrat pise,podviazat nitou namocenou do liehu,alpy..atd.,nechat kusok nite trcat,aby sa mohla dat kazdy den pritahovat,fibrom tak nema pristup krvi,krv necirkuluje,fibrom vtedy odumrie,zcerna ,ztvrdne ako kamen a na desiaty den sam odpadne,ziadne strihanie ,trhanie,uz logika vam to nedovoli,upozornenie:po dobu podviazania,cize desiatich dni citlive,bolestive,nebojte sa prezijete.....:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Netrhať, nestrihať, potierať octom! - Fórum - ZDRAVIE.sk