Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Netrhať, nestrihať, potierať octom!

kutil

Da sa ich zbavit celkom jednoducho, aj ked ich mate viacej. Sam som si ich vypalil a postacili ma na to iba zapalky. Fuknutim som zahasil horiacu zapalku. Idealne bolo, ked bola este cervena/horuca a okamzite som nou tlacil na koren. Ked bolest prestala, pozrel som sa v akom stadiu to je a ci to zmizlo. Vacsinou bolo treba takto na nich zahasit 2-3 zapalky. Zoskvrcalo sa to a vznikla chrasticka, ktora po case odpadla.

Kelinka

Ja ich mám po sebe asi 10, poniektoré sú naozaj len stopky kože, ale zo 3 sú veľké ako šošovica. Jedno mám na hrudníku a už si ho prelepujem leukoplastom, lebo stále sa mi do niečoho zachytí. Inak keď niekedy bol sfarbený do hneda, neskôr vybledol. Ja som už odskúšala Tea Tree olej, jablčný ocot, jód, bioptronovú lampu a nič mi nato nepomohlo. Teraz skúšam koloidné striebro, tak uvidíme.

Cvach

Ja som sa menších zbavil tak, že som ich proste odtrhol pinzetou a väščie som vypálil, Stačí chytiť do kombinačiek klinček a rozpáliť ho nad zapáleným plynom, alebo ešte lepšie hrotom spájkovacej pištole. Samozrejme žiadne baktérie si do rany nezanesiem, lebo sú vypálené a vypálené miesto potrieť liehom alebo alpou. Takto som sa ich zbavil navždy a tak isto som vypálil dcére aj bradavice po neúspešných "operáciách" (vymrazovanie, vyrezávanie...) od kožného lekára.

eddie

Riešite tu hovadiny s vlasom z konského zadku vytrhnutého medzi 12 a 1 ráno na svätého Jána...
Potrite to 2-3 krát obyčajným kolódiom na bradavice za 3 eurá a máte to...alebo vám to za 5 sekúnd kožný lekár odcvakne...
Mesiac lepiť octom na noc, kristepane...

Bax

U nás na to funguje rastlina menom Skalnica strechová, rozdrviť list a prilepiť páskou na noc 1-2 mesiace. Nájdete na cintorínoch.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Netrhať, nestrihať, potierať octom! - Fórum - ZDRAVIE.sk