Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

užívanie kodeinu

Príspevok v téme: užívanie kodeinu
elpako

Dobrý den chcem sa opýtať, moj priatel užíva už rok silne lieky s kodeínom prepísal mu ich lekár pred rokom na chrbticu (Anglicko) názov lieku je Zapain 30mg kodeínu a 500mg paracetamolu, berie najvyšiu možnu dávku 8 tabletiek denne, už skoro rok, nezaobíde sa bez nich 1 den, ja si myslím že uz sa stal totálne na nich závisli a nechce si to ani za pána priznať dáva strašne vysoke dávky a popritom ma klame ze dáva 3 tabletky denne, tvrdí mi že ho to stále boli, neverím že ho to uz rok vkuse boli dáva si ich predpisovať každý druhy týžden ... a keby ich nedostane na predpis tak si ich vie zohnať nevydrži bez nich,,,, može mu to nejako uškodiť? ja si myslím že áno ked dáva take vysoke dávky denne až 8 tabliet

ružička voňavá

problemom je nielen zavislost od kodeinu, ale najma smrtelne poskodenie pecene paracetamolom, ktore je nevyliecitelne, pomoze len transplantacia pecene. tvoj priatel sa zahrava so zivotom.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

užívanie kodeinu - Fórum - ZDRAVIE.sk