Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mykozy stravovanie

Príspevok v téme: mykozy stravovanie
dani1992

ahojte baby chcem sa vás spýtať ako treba upraviť stravu pri mykózach tam dole? vždy ked som chorá a dajú mi antibiotika tak dostanem candidu aj ked nebývam často chorá a mimo takýchto období ju nemám...ako sa stravujete? som si vedomá toho že to treba riešiť zvnútra nie len mastami od gynekologičky.. vdaka za všetky rady

modracik

Problém je treba riešiť zvnútra, keď užívaš Aloe vera gel a probiotiká, vtedy to účinok má, lebo aloe je "nosičom".Sladké a múčne jedlá z bielej múky vylúčiť,ako to tu už bolo spomínané./zdraviezprirody.flp.sk

odpovedam

panuje mytus, ze vynechanie cukru a muky pomaha, ale ucinok bol preukazany ako neucinny. zbytocne len budes unavena a nervozna. problem moze byt geneticky - slaba imunita. mozes skusit probiotika, ale vo vacsine pripadov to nepomoze, tiez su precenovane.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mykozy stravovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk