som nimfa?

Príspevok v téme: som nimfa?
dnes

Ahoj,Pekny podvecer,dlhsie rozmyslam ci napisat,ale uz som zufala a chcem poznat nazor nezainteresovanych...takze k veci

Zijeme spolu skoro rok,partner tvrdi,ze by som len,,,,,, som naozaj taka narocna? robi mimo domu tak,ze je 10 dni mimo ja sa ho uz neviem dockat strasne mi chyba jeho pritomnost a samozrejme aj objatie,bozk atd, ale ked konecne pride z prace dostanem skolacku pusu mozno aj objatie ak sa ja na neho zavesim a prvy vecer nic pretoze je unaveny musi sa vyspat tak ok spime druhy relaxuje treti sa mi raz povenuje stvrty spinkame lebo bolo vcera a piaty je nervozny a v ma vraj stres lebo ide zas mimo do prace no a tak preslo 5 dni co sme spolu,rano mu dam pusu objimem ho a zas cakam 10 dni,ci si ma za volno aspon raz vecer v posteli vsimne,mam ho rada,nechcem sa rozist,ale ja po nom tuzim ale,ked aj nieco naznacim len sa na mna pozrie ako ze daj pokoj,hmmm,myslite,ze to vzyadujem casto?tak ako on hovori?vraj nimfa... velmi ma to trapi,urobim doma vsetko naj ako viem,pretoze ma rad veci tip-top,navarim napeciem,vzdy som upravena,ja uz neviem...poradte,dajte tip ,ak mate...

Moireal

Dnes chlapi nemaju na sex energiu a okrem toho maju hrozu z intimity, takze preto su dnes zeny nadrzanejsie. Nie niesi nYmfa ale je to skratka tak. Zena je uz pre chlapa samozrejmost ako to ze na druhy den vyjde slnko. Neviem co ti poradit, toto je velmi siroky problem a tyka sa vsetkych, nevycitaj si svoju chut ale zaroven za priatelom nedoliezaj, lebo sa mu fakt zhnusis. Chlapi su dost egoisti v tom, ze ked oni maju chut, tak treba skakat a ked nemaju,treba radsej dakam zaliezt. Skratka od nich nemozeme cakat, ze budu jednat podla nas, oni toho ani niesu schopni, aj keby chceli.

Tymto chlapov neurazam, je to skratka tak, ako to je...

ferri9

Myslis ze niekoho bavi sex ked je narobeny unaveny a ma stresy z prace? Dnes je tazka doba a neda sa vsetko stihat no udrzat si pracu je to najdolezitejsie. Mozes si vybrat ci chces radsej sex alebo financny prijem. A ak mas malo a nevies vydrzat kup si robertka, ale zatazovat s tym este svojho chlapa ktory pride domov a je rad ze ma chvilu pokoj je dost neprijemne.