Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pečenie chlebíka

D...a

Ahoj, dam ti recept, ako peciem ja chlieb, ibaze ja peciem z obycajnej bielej muky ale osvedceny.:) Ked upeciem, je na dracku. Prave som dopiekla a vyvoniava mi tu este horuci.

1 kg muky (preosiatej)

2 sacky sucheho drozdia

2 KL rasce

cca 2 KL soli (podla chuti)

3-4 KL octu

2 stredne velke uvarene a postruhane zemiaky

500 ml vlaznej az teplej vody.

Vsetko spolu dobre vymiesit. Ak nemas robot, treba tak dlho miesit, pokial nie je cesto hladke, takze sa oddeluje od ruk aj od misy. Az vtedy je dobre vymiesene. Podla teploty necham kysnut cca 1 hod. Potom dam cesto na dosku a znova poriadne premiesim. Dam na plech (na peciaci papier) a znova necham pokysnut takych 20 min. Ruru si predhrejem na 200°C. Narezem ho jemne po povrchu krizom-krazom, aby vysiel vzduch a postriekam teplou vodou (rozprasovac). Potom uz musi chlieb rychlo do rury! Ruruy vystriekam tiez. Je to kvoli chrumkavej korke.

Kedysi som robila kvasok z cerstvych kvasnic ale zistila som, ze zo susenych mam ten isty vysledok, tak som si to ulahcila.

Zaklad je dobre vymiesit a dobre nechat vykysnut. Ocot sa dava viacmenej na konzervaciu.

Mozno ti moj recept pomoze najst chybu. Vela zdaru!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pečenie chlebíka - Fórum - ZDRAVIE.sk