Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prijem bielkovin

Príspevok v téme: Prijem bielkovin
martin51

Ahojte, chcem sa spytat niekoho, kto sa zaobera tymto. Snazim sa schudnut z brucha, zaroven cvicim "silove" treningy s vlastnou vahou, mojim mensim problemom je, ze sa mi nedari prijat dostatocne mnozstvo bielkovin, mal by som na den cca 120g, malokedy sa mi to podari. Cim je to vhodne doplnat? Viem ze ludia co chodia do fitka piju vselijake proteinove napoje, no o tom som tiez cital vselijake veci, ze nie su uplne najzdravsie kedze obsahuju umele sladidla atd, skor som rozmyslal si spravit nieco vlastne, tvaroh, mlieko + niecim dochutit. Je to vhodne pri chudnuti? A zaroven kedy to pit pisu ze pred spanim. Dakujem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.