Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Buď alebo...

Príspevok v téme: Buď alebo...
čudo111

Ahojte! Pisem tu prvý ale aj poslednýkrat. Môj najťahši súper je môj život. Som síce zdravý, ale totalne zufalý a nešťastný. Snažím sa ho zlepšiť ale vždy mi to nevyjde.. Som mladý-dospelý už ma to nebaví. Som psychicky uplne zle. Dvakrat som sa pokusil zabiť, lenže mi to nevyšlo. Moj samovražebný umysel sa raz podarí. Mňa život nebaví a netužim po ňom. Aky som si ho spravil tak ho aj skončim..

čistá láska

Tak ako si to myslel, že aký si si život spravil, tak ho aj skončíš?

Zlé veci, ktoré sa nám stali a ktoré sme nemohli ovplyvniť, môžeme len prijať. Každé odmietanie reality ti len škodí, každá vzbura proti tomu ťa len vzďaľuje od riešenia, ktorým je získanie rovnováhy a pokoja. Zmeniť, čo zmeniť môžeš a prijať to, čo zmeniť nemôžeš - to je základné pravidlo. Nemôžeš zmeniť veci, čo sa stali, jediné, čo môžeš zmeniť, je tvoj pohľad a reakcia na ne. Veľa pomôže rozhodnúť sa odpustiť tým, čo ti ublížili. Dá sa to, aj keď je to veľmi ťažké. Po tom však získaš úľavu a pokoj v duši a budeš môcť byť v živote šťastný aj napriek všetkému zlému, čo bolo. Najlepšie by bolo, keby si sa niekomu vyrozprával, buď nejakému známemu, komu dôveruješ, alebo aj psychológovi. Alebo napíš aj tu. Samovraždu nepáchaj, alebo si pripravený stretnúť sa po smrti s Bohom?

Mesačný princ: ak si sadnem za volant, prekročím povolenú rýchlosť, nezvládnem riadenie a zrazím dieťa, ktoré skončí na vozíku - tak toto nie je môj chybný krok? Porušil som predpisy a spôsobil ublíženie na zdraví cudzej osobe. Chybné kroky existujú a upokojovať sa tým, že to tak malo byť je len hľadaním chabého ospravedlnenia, ako sa vyzuť zo zodpovednosti...

čistá láska

Mňa život nebaví a netužim po ňom. Aky som si ho spravil tak ho aj skončim..

Si mladý a zdravý - to je veľa, veľmi veľa.

Otázka znie: si nešťastný kvôli niečomu, za čo si nemohol (napr. psychická trauma z detstva), alebo si za svoje nešťastie môžeš sám (urobil si chybné kroky a teraz za to platíš)?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Buď alebo... - Fórum - ZDRAVIE.sk