Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Ako povedat ze som bola znasilnena?

Filip TT

Zmenilo sa. Mas vo svojej blizkosti cloveka, ktoremu si sa s tym zdoverila. Takeho si pred tym nemala. Venovala si mu takuto doveru je to medzi vami aj ked to nijak necitis.

nechcempovedat

Neviem ci sa nieco zasadne zmenilo, ale odvodnila som svoje konanie a mozno mam teraz v sebe menej hnevu, ze aspon vie preco sa spravam tak ako sa spravam a ze je za tym nieco. Takze je to asi lepsie.

Kýčera

Aj ja sa pripájam ku gratulácii! Už si spravila prvý krok, tak pokračuj ďalej na svojej ceste k uzdraveniu! Hovor, hovor, hovor...Máš tu už rady, ľudia stoja za Tebou. A ja pripájam k názoru, aby si si vybrala kvalitného terapeuta, u kt. sa tejto ťažkej záťaže na svojej duši zbavíš. Prajem Ti úplne uzdravenie, pokoj v duši a lásku v srdci!

Filip TT

:) vyborne nechcempovedat

Zmenilo to nieco u Teba a u neho? Mate asi medzi sebou o jedno doverne puto viac. Asi to bude chciet trochu casu, kym sa to vstrebe. Prajem Ti aby si sa z toho dostala uplne...

Jax

Tak potom mas s pomocou dobreho psychologa obrovsku sancu dostat sa z toho. Odporucam ale odbornika. Tieto zalezitosti su velmi citlive a aj priatel sice moze pomoct, ale malokto na to ma a nevedomky moze svojimi reakciami veci pokazit.
Kazdopadne je super ze to chces riesit a urcite v tom pokracuj, nejaky hajzel ti predsa neznici zivot.
Cez policiu to uz riesit nechces? Vedel by som ti s tym pomoct.

Mesačný princ

Aj ja by som potreboval ohľadne tohoto pomôcť ale nie je tu najskôr nikto kto sa s niečím podobným stretáva. Nejaký psychológ a dobrá duša v jednom. Dohodneme sa :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako povedat ze som bola znasilnena? - Fórum - ZDRAVIE.sk