Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aknozna a atopicka plet zaroven

Príspevok v téme: Aknozna a atopicka plet zaroven
Klaudia1357

Dobry den.

Nenasla som vela diskusii na tuto temu a chcela by som vediet nazory alebo rady od ludi ktorych to tiez trapi. Od detstva mam atopicky ekzem. Vzdy som ho mavala na komcatinach v zahyboch ale pred cca rokom mi to zmizlo a zacalo sa mi to prejavovat na tvari a vhlave. To v hlave ma az tak netrapi pouzivam sampon (eucerin) tusim a je to v poriadku. Lenze na tvari som mala vzdy akne. No skor upchate pory a uz pred tym nech somrobila co som robila vzdy sa tie pory upchavali a vyzeralo to ako taka krupicka na licach. Ekzem sa mi robi okolo nosa oci a na cele. A to akne mam stale na lickach. Lenze ak chcem liecit akne spravi sa mi ekzem. Kozna mi vie potlacit ekzem nejakymi mastickami ale nato sa mi spravi akne kedze je plet premastena. A na to akne mi kozna povie ze mam skusat. Ale ja uz neviem co mam skusat. Kto ma este taky problem ? Co vam pomaha? Momentalne si tie licka natieram mastickou belakne krem ale mam pocit ze sa mi robi ekzem. Dakujem za kazdu radu

aleala

riešenie by bolo treba vyskúšať - prírodné prípravky organické bez chémie. Nie je to drahé, žiadne vedľajšie účinky, kožu preliečuje a postupne dostáva do normálu - treba ale vysadiť všetky "drogériové" mydlá. Sú to deriváty minerálnych olejov - teda ropy, takže v pravom zmysle slova sú to tenzidy - teda saponáty.

špeciálne mydlo na psoriázu, ekzém:

a-original.sk

na čistenie krupičky a akné ( len pozor na oči ):

a-original.sk

konopný šampon pomáha pri kožných problémoch vo vlasoch:ň

a-original.sk

v prípade otázok volajte-píšte: ala@a-original.sk, 0948 126 490

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aknozna a atopicka plet zaroven - Fórum - ZDRAVIE.sk