Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Srdce

Príspevok v téme: Srdce
Simkuliiik

Dobry vecer, chcela by som sa opytat ci mate niekto podobne skusenosti ako ja,,,, niekedy mi srdce spravi taky akoby preklep alebo ako to mam pomenovat az mam pocit ze mi vyskoci z hrude, take ze buch buch a akoby sa mi stiahne srdce :-/ potom uz v pohode,,, bola som u internistu a ekg som mala v poriadku,,,, niekedy mam aj vysoky tep,,, okrem toho mam velke bolesti hrudnej a krcnej chrbtice moze to suvisiet s tym? Dakujem za akukolvek odpoved

doterka

Tieto príznaky sú časté u žien v menopauze a po nej. Tu sa doporučuje doplnenie fytoestrogénov a na podporu srdca je vhodný olej z muškátu - Geránium a na skľudnenie a prípadné zníženie tlaku olej Ylang-Ylang. Toto sú všeobecné informácie a nedá sa jednoznačne povedať, že budú účinné, lebo na nájdenie vhodného prípravku je potrebné vedieť stanoviť presnú príčinu zdravotného problému. V prípade záujmu o viac informácií ma môžete kontaktovať na: liecive.oleje@gmail.com

Gima

Treba zabezpečiť hydrataciu organizmu, dostatok vody a cajov, obmedzit tuky v strave, dostatok pohybu a dostatok spanku. Prijimat vitaminy a mineraly a cvicit alebo plavat.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.