Partnerka - krátky rozchod, klamstvo, možno aj nevera

Príspevok v téme: Partnerka - krátky rozchod, klamstvo, možno aj nevera
EEEEEE

Ahoj, riešim dilemu ako ďalej, po ročnom vzťahu, sme sa rozišli s partnerkou. Videl som, že na facebooku si uviedla vzťah s nejakým chalanom s dátumom keď sme boli ešte spolu. Mám pocit, že mi klamala, možno aj podviedla. Spýtal som sa jej, vraj nič nechápem...že to musela spraviť z iného dôvodu. Neviem ako ďalej, viem chcem odpoveď, na ktorú sám neviem čo napísať. Otázka, je čo s babou ktorú človek miluje, ale takpovediac neposlúcha. Mám ju prefackať? Pomôže to, bude ma viac rešpektovať? Ešte som ju neudrel, možno práve to chýbalo v našom vzťahu. Kamaráti hovorili, že sem-tam treba ženu prefackať. www.zdravie.sk

Mesačný princ

,,Som univerzitne vzdelaný človek so všeobecným prehľadom.,, :D :D :D

Sorry ale toľko hrúbok v jednej vete nespraví ani retard, nič v zlom :D

Tá veta je buď nepravdivá alebo je naše školstvo naozaj na tom takto??? :o

precoakoto

Neschopnosť komunikácie a odkazy prostredníctvom facebooku sú znakom nedospelosti. Máš isto záujem o túto ženu?

Podčiarknuté univerzitné vzdelanie ti inteligenciu nepričaruje. Dosť hlúpe myslieť si, že násilie pomôže. Jednoducho sa naučte komunikovať, možno pochopíte len toľko, že sa k sebe nehodíte.

Na mňa by chlap siahol a už by ma nikdy nevidel. Našťastie, my problémy nemávame.

EEEEEE

Pýtam sa smrteľne vážne. Som univerzitne vzdelaný človek so všeobecným prehľadom. Možno práve to je chyba, že muži môjho typu sú mäkký. Možno žženštilí, jemný, pozorný voči ženám. Zjavne to nie je správna cesta. Vidím to okolo seba. Muž zo stavby mi to už povedali...