Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapáčil sa jej niekto iný

Príspevok v téme: Zapáčil sa jej niekto iný
Fideli

Zdravim vas

Potreboval by som poradit. S mojou priatelkou som skoro rok a zatial sme nemali ziadne problemy. Sme spolu skoro kazdy den vzdy ked sa len dá. V ich škole sa konal futbalivy turnaj a jej sa zapacil jeden chlapec a povedalato kamaratkam. Vravela im ze dala by si povedat, ze je poriadny chlap a ze je strasne pekny. Ja som sa to dozvedel a neviem co mam stym robit. Ona otom nevie ze som sa to dozvedel a ked pride taka tema tak mi vravi ze nepaci sa jej nikto len ja a ze by mi neklamala.

Prosim vas o radu. Ďakujem

Lolinka

Presne tak, ta kamoska moze len intrigovat a vobec to nemusi byt pravda. Moze to robit, pretoze ma sama na teba zalusk, alebo je za tym zavist, ze tato je krajsia, alebo sa jej chce za nieco pomstit a znicit vztah. Ver svojej laske a nie nejakej kamaratke, neries to a uzivaj si, ze mate pekny vztah a ste spolu stastni.

Ottingerová

Skôr by ta malo zaujímat prečo ti to tá jej kamarátka prezradila? Ktovie, či je to vôbec pravda a či tá kamarátka neintriguje. Také veci sa stávajú a častejšie než by si myslel.

Fideli

Ja sa jej snazim doverovat. Len mam strach pretoze chlapci ponej idu pretoze je pekna a naozaj si moze vyberat a som rad ze si vybrala mna.

Povedala mi to jej kamaratka pretoze mala obavy ze urobi nejaku hlupost. Najviac ma zarazilo ze povedala ze totak nenecha a chce sa snim stretnut a bola preto nahnevana sama naseba. Podla mna by to neurobila.

evel

Toto by som vobec neriesila. Normalne reci medzi babami a urcite aj medzi muzmi. Nic to neznamena a jedine co by vam uskodilo by bolo keby si ju zbytocne podozrieval, alebo sa este na to vypytoval u nej ci sa na nu hneval. Uplne to vypusti, takych reci je az az a su bezvyznamne, ver tomu co ti vravi ona, urcite to mysli vazne. :-)

tamara079

ty sem tam nepovies kamaratom ze ta a ta baba je pekna? podla mna je to nic, su to len babske reci medzi sebou :)

takk

A ako si sa to dozvedel? To by ma zaujimalo.

Myslim ze nikto tu nevidi do hlavy tvojej priatelky, takze ti neprezradime co si naozaj mysli. Ale moj nazor je, ze ak ti povedala, ze sa jej pacis len ty mal by si jej urcite doverovat. Je velmi pravdepodobne, ze je to naozaj pravda. Baby si medzi sebou povedia vselico. ;-) Ak spolu budete dlhodobo, tak je jasne, ze este ty aj ona pocas vztahu stretnete niekoho kto sa vam zapaci vzhladom. To ale nic neznamena, to je uplne normalne. Viem si predstavit, ze len tak pred kamoskami povedala, ze ju zaujal, ale realne sa jej naozaj pacis len ty. Nic si z toho nerob a doveruj jej slovam. :-) Nic nie je horsie ako podozrievanie, to nici vztahy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.