Hnisave oko s protezou

Príspevok v téme: Hnisave oko s protezou
pepeto

Dobry den, potrebujem poradit...mam ocnu protezu praveho oka,,uraz sa mi stal pred sedemnastimi rokmi,,podstupil som niekolko operacii,vysledkom ktorych bolo uplne odstranenie ocnej bulvy a sedem rokov pouzivam ocnu protezu..Problem je,ze za posledny rok sa moj stav zhorsil,zacal mi z oka vytekat zeleny hnis,ktory vyteka stale castejsie a castejsie,,sposobuje to aj bolest tohto oka,bolest hlavy a obmedzuje ma to v beznom sukromnom aj pracovnom zivote...moj oftalmolog mi povedal,ze treba vymenit ocnu protezu,vyrobca ocnych protez mi povedal,ze je to zapalene,ze to treba preliecit,protezou to nieje,urgentne som navstivil ten den lekarku za ktorou ma poslali,predpisala antibiotika a kvapky,nezabrali...lekar ktory ma operoval mi predpisal to iste...moj oftalmolog na moje naliehanie ma znovu vysetril a predpisal mi silnejsie antibiotika,nezabralo,,mal som protezu tyzden vytiahnutu,no nepomohlo to,ani masticky ani kvapky...laboratorne vysledky hnisu boli negativne,,, hnis je zelenej farby,objavuje sa kazdych par minut a zapacha...vsimol som si ze vyteka z porov kde boli stichy,ktore sa mi predcasom potrhali..vyzera to ze problem je niekde vo vnutri oka,,potrebujem pomoct,no lekari zatial nepomohli..viete mi poradit cim to moze byt? Ake vysetrenie treba podstupit? Za kym ist,niekto kto mi prestane davat neucinne kremiky a kvapky a naozaj aj nieco urobi? Existuje rontgen oka? Za odpoved dakujem