Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Čo sa vlastne deje vo svete? Prečo je vojna?

Príspevok v téme: Čo sa vlastne deje vo svete? Prečo je vojna?
luciken

Ahojte,

nie je mojim zámerom provokovať. Prosím Vás, mohol by mi niekto tak stručne a jasne vysvetliť, prečo sa národy naťahujú medzi sebou? Čo sa vlastne stalo a o čo komu ide? Stále vidím niečo v médiách, viem, že sa v Paríži strieľalo, že sa zostrelilo ruské lietadlo, ale prečo? Kto je proti komu? Existuje nejaká objektívna pravda, a nie všakovaké špekulácie? Lebo čítať niečo na nete je ako pozerať nejaký nonsens film. Môže mi niekto napísať tak po lopate, čo sa stalo?

Prezyvka055

D...a -> mna to teda vobec netrapi kto si s kym dopisuje :D a takisto ma netrapi ziadna vojna v ktorej osobne nebojujem :D nech si daju odpich a vsetko bude v poriadku.

D...a

A k tym zakomplexovanym rusom: rusi sa na nas mozu vy..., kto beha za za kym, Putin za Holandom alebo Merkelovou? Vsak oni jeho prosia o pomoc, ked im uz tecie do topanok. A este stale je ochotny s nimi jednat, napriek vsetkym sankciam, ktore na neho uvalili. EU uz otaca, aj opity Junker uz pise dopisy Putinovi. Tym zakomplexovanym rusom. :D

D...a

Prezyvka, neviem kolko mas rokov ale ja si 1968 dobre pamätam. Hlavni vinnici za 68 su uz davno po smrti! Nova garnitura sa uz za to ospravedlnila. Dzurindova vlada bola v koalicii pri bombardovani Iraku a tiez podporila vojnu v Juhoslavii. Ze by sme za to mali teraz nenavidiet vsetkych Slovakov? A porovnaj pocet obeti v 68 a obete iba v tychto dvoch vojnach, v ktorych sme boli zapojeni. Ze by sme zacali rozmyslat? :)

Prezyvka055

V dobe internetu sa siri hlavne vela dezinformacii, napriklad dezinformacii od ruskych platenych trolov. No a potom tam najdes aj ludi ktori tych idiotov ospevuju zadarmo :D.

D...a

Ach ano? Ja zasnem! To kam chodite na take sprostosti alebo kto vam vtlka take kaleraby do hlav? Sice v podstate sa ani nedivim, lebo väcsina slov.medii sa o to usiluje ale v dobe internetu sa da zistit vsetko, len si treba dat trosku namahy a neverit iba v to, co sa nam serviruje priamo pod nos.

Prezyvka055

Rusi su znami provokanti, nie len v tomto pripade ale celkovo vsade kde sa priblizuju k hraniciam kde nemaju co hladat, neraz aktivuju protivzdusnu obranu nejednej krajiny.
Bola to len otazka casu. Myslim si ze europa a aj NATO toho toleruje rusku az az. Ale aj tak neverim ze sa poucia, su to zakomplexovany narod so zakomplexovanym leadrom.

0vecka

luciken ono to zase neni az take dramaticke... v Parizi zomrelo okolo 200 ludi na celu populaciu je to dost malo. skor ma zaraza ta neschopnost zabit ich viac kedze islo o 6 utokov.

V Syrii sa zase streli dvaja idioti: rusi a turci... rusi nemali provokovat a turci strielat... to ze syrcania strielali na pilotov je imho uplne pochopitelne .. pred par minutami ich tam bombardoval a myslel si ze sa mu nic nestane a nakoniec sa predsa len stalo..... ja byt syrcanom tiez sa moc neserem..

D...a

Luciken a v Parizi sa strielalo preto, lebo sa do EU nahrnuli s utecencami aj teroristi. To sa dalo predpokladat, ze statisice ludi nebude mozne kontrolovat ani registrovat, ked sa dohrnu ako lavina vsetci naraz. Za to mozeme dakovat zase Merkelovej, pretoze sama sa rozhodla otvorit naruc celemu svetu, cize milionom! S clenskymi statmi EU sa neunuvala ani poradit ale chce im tych utecencov nanutit. Pomahat treba ale s rozumom, lebo toto, co sa momentalne deje, je odozva na to jej "humanne" rozhodnutie. Mnohi Nemci tvrdia, ze Merkel potratila rozum. A Pariz je zial len zaciatok.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo sa vlastne deje vo svete? Prečo je vojna? - Fórum - ZDRAVIE.sk