Aký máte plat ?

Príspevok v téme: Aký máte plat ?
krakonoš

Aj keď viem, že peniaze sú citlivá téma, ale zaujímalo by ma aký máte brutto /hrubý/ plat ? Ste spokojný? keď sa nájde niekto kto otvorene napíše poprosím aj počet zamestnancov firmy a ešte kraj.

Ďakujem

890 brutto, nespokojny,20 zamestnancov, ZA kraj

Viem, že by sa to dalo viac špecifikovať, vek, vzdelanie, profesia, ale to nechcem vyzvedať.

Mam56

Nechcel som to ani vysloviť, ale vyslovím. EU nás všetkých zregulovala ako nejakých koko.ov. Neide o mňa, resp. o moju persónu, ale je to tak. Tak simply said, na tvrdo, inak sa ani s ľuďmi baviť nedokážem.

Oni, ako čo tam??? Nechcem ich nazvať pajácmi, ale čo tam oni stále niečo vymýšľajú???

Už nech sa upokoja a nech vymýšľaju zákony, ktoré zrušia predošlé zákony. Však mne osobne, in persona, už je.e z tých ich EU zákonov. Sú ok??? Chcete nám do pizze všetko zakázať??? Vy pajáci???

Oni si myslia, že my sme kto??? Who??? Čmeliaci??? Nech na to rýchlo zabudnú. Prijali nás medzi seba, nech trpia.

Fi.ken Sie dort die Würfel??? Oder was???

Už prestaňte bojovať. Words are more than the deeds. Povedzte im, čo si myslíte, tak ako na rovinu, v dobrom:

- ešte jeden útok a jeden štát prestane existovať na tejto planéte.

Nebolo by to efektívnejšie ako nahádzať bomby na všetkých???

Už prestaňte na nich hádzať tie prekliate bomby, stačilo!!! Majú dosť.

Nech ešte raz skočí malý pes do veľkého, ale potom budú preklínať deň kedy sa narodili...

Myslím to v dobrom.

One more time and you are off... Think ´bout it.

12345nina

jedna vec je že platy na Sk su žalostne nízke ale druhá vec je tá že ľudom chýba úcta... aj tí starí a chorý ľudia potrebujú niekoho kto sa o nich postará aj pre tých ľudí to musí byť hrozné že sú tak odkázaný na druhého každý by bol rád zdravý

magyarnemmagyar

Keby nebolo cechov tak davno hovorime po madarsky, slovakov posielali v uhorsku do madarskych skol, kde ich madarizovali a kto to odmietol bol dobry len na fyzicku robotu a ponizovanie, bezne im hovorili buta tot teda sprosty slovak. Neexistovali ziadne slovenske vysoke skoly. Ked povedal slovak slovo po slovensky dostal v skole palicou po prstoch, to hovoria pamatnici stari rodicia a nie historici ktori manipuluju pravdou.

Mam56

Platy, práca a iné čmuľoviny. Treba žiť primerane k svojmu statusu.

Hackerka, netreba sa nabúravať, radšej si sprav stránku, ktorá zaujme ľudí. Ja som tiež bol everywhere, ale vyprdol som sa na to. Ja nechcem také peniaze. Mal by som ich u riti.

Teraz na inú nôtu:

- please, stop fighting. It is enough. Please, do not kill each other. It is really enough.

Please, copy this message and send it to them, to both sides.

It is not normal to kill so much people!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

It is enough!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Did?????????????????????????????????????????????????

Shall I explain it to YOU???:-) Handy mandy???

=Tommy=

no comment...

hackerka, keby si bola naozajstná hackerka, tak neutieraš zadky za tisícku mesačne, ale hackuješ za iné prachy, takže nebuď trápna.