Vzťah bez sexu

Príspevok v téme: Vzťah bez sexu
milan569

čaute diskutujúci :) Mám priateľku, s ktorou som takmer rok. Rozumieme si, priťahuje ma, ale keď veďla seba spíme, tak nejako nedáva záujem, že by chcela niečo viac ako len bozkávanie, hladkanie, či petting. Aj keď sa o to pokúšam, vidím na nej, že toto nie,

Ako by ste brali vzťah, v kt. by nebol sex? Dá sa to prekonať? Ja sa snažím, ale už dlho asi nevydržím :P

Mesačný princ

Všetko toto je výsledok výchovy, nedostatok lásky a odpozorovanie vzorov v detstve.

Návody sú sviňa, nemusíme sa striktne podľa nich správať ale ak nám niečo dlhodobo vtĺkali do hlavy a niečo nás dlhodobo obklopovalo, tak je veľmi ťažké sa toho vzdať a vytvoriť si nové. Netvrdím, že je to nemožné ale je to veľmi ťažké.

Zakladateľ témy urobil toto, niekto druhý by zase ženu mlátil, iný by ju psychicky týral...je to len o poznaní z detstva.

Prečo ho odsudzujete, je veľmi pravdepodobné, že si to ani neuvedomoval a nie je jednoduché takýto návod zmeniť! Možno to nedokáže nikdy.

milan569

Až teraz si uvedomujem túto chybu :/ A viem aj to, že sa mi to vráti všetko a možno aj dvojnásobne. Som hajzel, ak budem mať ďalšiu šancu, tak sa zmením. Len dúfam, že sa taká šanca ešte naskytne.

pistek

Raz som niekomu napisala...ze zivot, osud nie vzdy dava druhe (atd) sance. Vies, su ludia, ktori aj ked pred sebou maju tie najvacsie drahokami a poklady sveta..tak su slepi hluchi nemi. Nevazia si nic a nikoho. Mozno su na istej urovni, dosiahli isty level v zivote ci uz osobnostny moralny eticky emocionalny socializacny atd a inde (vyssie) uz proste nejdu ci nemozu..nechcu? Neviem..

Pouc sa do dalsieho zivota a neber lasku, a iste vzacne hodnoty v ludoch lahkovazne. Lebo dobreho vela nebyva.. Sam si pisal, ze ta tvoja laska stala pri tebe v dobrom i v zlom, pomahala ti, bola oporou pomocou podporou v zlych casoch pre teba. A bola krasna nielen vnutorne ale aj vonkajsie. Kolko si na tomto svete aby si este nevedel ci bol tak hlupy zaslepeny, aby si nevedel nechapal..ze co si mal v nej nie je ziadna samozrejmost? Ze takychto ludi nie je nadbytok ale je ich skor ako safranu? Stalo ti tych par minut chvil rozkose za tu stratu? Stali ti dake blbe fotky za to co ona pre teba robila? Nevazil si si co si v nej mal..a ze si dostal to co si chcel. Lenze ty si to vlastne nechcel. Lebo keby si chcel taku lasku podporu vernost atd atd tak by si s tym vsetkym takto nehazardoval..

No ver, nie si jediny. Takych hlupakov je viac. Ani vo mne niekto nevidel to co si ty nevidel vo svojom dievcati. A to takmer dva roky pri niekom "imaginarnom" stala verne oddane odovzdane s uprimnou cistou laskou v dobrom i v zlom, v stasti i v nestasti, v priazni ci nepriazni osudu zivota, v zdravi ci v chorobe...a viem, ze by to dokazala a chcela aj navzdy naveky.. Skoda..ze len ja..

.

chudačik, jedna mu sex odopierala,druha ho vyuzivala na sex...snad necakas ze ta tu este zacne nejaka lutovat..podla mna si podvadzal aj tu ''byvalu'' č.1 už si s tym trapny!!

boľavý zub

Milan ty si ch*j, obe baby ťahá za nos. Jednú máš na trtkanie a druhú máš na prezentáciu v spoločnosti. Vieš byť verný vôbec? To miluješ obidve alebo ani jednu? Čo k tým babám vôbec cítiš? Priateľstvo? Lásku?

milan569

V podstate máte všetci pravdu, ale obe baby so mnou manipulovali - jedna ma ťahala na sex a druhá mi ho zámerne odopierala. TAkže som aj ja trpel, ale nie až tak ony.

kkkkkkk

Prosím vás, nedomýšľajte si, naložili ste mu až až. Ako muž z toho dobrého dievčaťa reálne nič nemal, žiadne pôžitky, v podstate to pre neho bol stratený investovaný čas. Jeden rok je dlhá doba, sám sa vytrestal.

Lolinka

Pekne si si to zadelil, jedno dievča na sex, druhé na ukazovanie v spoločnosti keďže je veľmi pekná, zvyšoval si si ňou ego aby ti ju každý závidel a tiež na využívanie, keďže ona pre teba robila prvé posledné a ty pre ňu nič. Nevážil si si ani jednu, neľúbil si ani jednu len sám seba. A teraz tu ideš fňukať že ťa nechali obe? A čo si čakal, že ich budeš takto využívať naveky?

Cariboo

milan, dobre ti tu nalozili :)

asi ani viac nezasluzis. myslim ze pre mladu to este dobre skoncilo, ak to chces napravit daj jej pokoj a aj byvalej (bohvieco ona citi k tebe), nechapem kde si mal doteraz svedomie. zacni na nom makat