Vzťah bez sexu

Príspevok v téme: Vzťah bez sexu
milan569

čaute diskutujúci :) Mám priateľku, s ktorou som takmer rok. Rozumieme si, priťahuje ma, ale keď veďla seba spíme, tak nejako nedáva záujem, že by chcela niečo viac ako len bozkávanie, hladkanie, či petting. Aj keď sa o to pokúšam, vidím na nej, že toto nie,

Ako by ste brali vzťah, v kt. by nebol sex? Dá sa to prekonať? Ja sa snažím, ale už dlho asi nevydržím :P

adrian0000

Ano si. A daj od tej baby prsty prec. Ale vazne. Nebude az taky hajzel, ze ju zase namotas. Nechaj ju lepsiemu cloveku. Ty si vypocitavy, vyuzival si jej dobrotu a lasku a podviedol si ju. Ked nevies inej povedat nie, nelez do vztahu. Nechaj to chuda dievca. Keby ju lubis, nepodvedies. A je jedno kolko budes cakat. Koho milujem, toho nepodvediem a moze sa druha aj vyzliect a tancovat okolo mna, nedotknem sa jej

milan569

S bývalou som mal sex vtedy, keď mi ona napísala, aby sme sa stretli a ja som proste nedokázal povedať nie, vždy ma vedela tak zviesť :( Viem, nie je to ospravedlnenie, nemal som to urobiť, keď som mal iný vzťah. A s ňou som nebol len z toho, že bola pekná, ale bola ku mne dobrá, milá, pozorná, dokonca mi k narodeninám kúpila najlepšiu košeľu akú som kedy mal. Teraz mi veľmi chýba, pomohla mi v ťažkej chvíli, keď som bol chorý, vždy sa ma pýtala ako sa cítim, bola so mnou na pohovoroch z práce, vždy ma prišla počkať z práce :/ A ja som ani štvrtinu z toho pre ňu neurobil. Som ja vážne kkt.

Lolinka

Presne tak. Priatelku si nevazil, podvadzal ju a zrazu by ju chcel pototo, lebo jeho byvala si nasla ineho a jemu uz neda. A pise, ze to uz dlho nevydrzi. No ako dlho je bez sexu? Kedy mu naposledy dala byvala? Najskor sa tvari, ze je rok bez sexu a nakoniec sexoval naposledy mozno predvcerom. No tak si najdi nejaku kurvu lebo len take ty potrebujes a slusne dievcata nechaj na pokoji. Hlavna vec, ze dlho nevydrzi lebo byvalka s nim prestala spavat, otras toto.

xyz1

presne :D tiez si myslim to iste ako pise Slobodna,chce sa jej ospravedlnit znovu len z vypocitavosti a namotavat ju, pretoze jeho kurva ma momentalne ineho curaka ...

Slobodna

Mal by si si spomenut na to, ako si sa citil, ked ta byvala podviedla. Vtedy si si zelal dobre a verne dievca. Dostal si ho, len si si myslel, ze to bude zadarmi, ze pre to nebudes musiet nic obetovat, snazit sa a zmenit sa. Dostal si sancu, ale ty si ju nevyuzil. Vies, je vela zien, ktore pridu ku gynekologovi s tym, ze maju nejaku pohlavnu chorobu. Pozeraju na nich, ako na posledne ku*vy, hoci svojho partnera nikdy nepodviedli a napriek svojej laske su potrestane. Ked si uz nevazite svoje zeny, vazte si prosim aspon sami seba a nepchajte ich tam, kde ich bolo, je a aj bude mrte. Vy to mozno robite s kondomom, ale take zeny to s kondomom nie vzdy robia a dnes uz ani kondom neochrani od vsetkych pohlavnych chorob. Ked sa vam na penise vyhadzu bradavice z HPV uz bude neskoro. Ako jedno poskmyknutie sa pochopit a aj odpustit da, ale nie opakovane, ci pravidelne. Je pozoruhodne, ze vy sami take zeny za partnerky nechcete, ale sami to robite. Myslim, ze ty sa tej chudere chces ospravedlnit z vypocitavosti a nie preto, ze ju mas uprimne rad. Len preto, lebo tvoja byvala uz ma ineho a teraz ti je dobra aj ona, len aby si nebol sam.

sewie

dokial sa neukludnis a nbudes skutocne vztah kde si ochotny byt a nepodvadzat aj keby dlho nebol sex, nechaj dievcata ktore take nieco hladaju na pokoji, zatial si radsej len uzivaj a nemotaj nikomu hlavu...

tvoja terajsia ci byvala, ti uz verit nebude, nechaj ju tak

.

neverim ze tato tema neni fejk,..ty kolko mas rokov, 15 ??? ist do akoze vztahu s babou len preto ze je pekna a mat nedorieseny este vlastne vztah prvy...koho tu ides oje bavat..si proste vypocitava kurva,nic viac.vyuzil si naivne dievca ktore ta malo rado,pre teba ale bola len pekna /???/ ...

Lolinka

Nechaj ju tak, ona si zaslúži lepšieho a keďže je inteligentná, aj to vie. Ty sa hodíš k nejakej, s ktorou sa budete podvádzať navzájom. Keby stratila panenstvo s niekým, kto za jej chrbtom chrápe s kdekým, mohla by sa cítiť zneužitá a špinavá, ale by ti bolo samozrejme jedno. Hlavne že máš vtáka kam strčiť, jedno do akej diery. Mal si zostať s bývalou, nemal si dôvod na rozchod, to, že ťa podviedla len kvôli sexu predsa nič neznamená. Aspoň tak sa vyjadruješ, nevera len pre sex je ok. Tak si nájdi nejakú kurvičku, k takej sa skvele hodíš a takú si zaslúžiš.