Zbavenie sa neurolu !!!!!!

Príspevok v téme: Zbavenie sa neurolu !!!!!!
NNN1

Ako sa vam podarilo vyhrat boj s touto zavislostou? Bola som hospitalizovana aby mi dali detox, vsetko ok lebo z 8mg som klesla na 2. Par mesiacov mi bolo super,ale prisli nejake problemy a zas som do toho spadla. Beriem od 1,5 po 3mg denne. Podla situacie a tak.

Ako sa ho co najrychlejsie zbavit?urobim cokolvek. Lebo davka kt mi uz odporucila psych.je 0,25 2 x denne.

A este mam problem s pametou vdaka neurolu- ako si nastartovat mysel? Viem ze neurol robi sarapaty s myslenim,pamatou sak sa niekedy citim vypatlana uplne :-(

Prosiim vas o rady. Chcem s toho von !!!!!

Jovanna_25

Ahoj, mozno by tebolo zlee nasadit nejake klasicke antidepresivum ked hovoris ze nezvladas nejake stresy a poklial viem su aj antidepresiva ktore sa pouzivaju na odvykanie od niektorych latok.

NNN1

Lekarka praveze este nechce,aby som ho odstavila. Caka ma skuskove obd.,stres a podobne. Tak ale aj ja by som najracej ho vysadila, len neviem co by bolo potom....ako by som zvladala stres

ružička voňavá

JEDINA cesta je UPLNA abstinencia od vsetkych BZD, ziadne 0,25, ani nic podobne. To je akoby si davala alkoholikovi kazdy den stamprlik.