malé prsia pomoc

Príspevok v téme: malé prsia pomoc
lulu514

mám sotva Ačka som z toho veľmi zúfalá hanbím sa vyzliecť pred priateľom ,hanbím sa ísť na kúpaliko, jediné ,čo si želám je mať krásne Bčka cchela som vyskúšať krém pupa máte nejaké skúsenosti,čo by ste mi odporúčili, prípadne vám môžem poslať anonymne fotku. dakujem veľmi pekne.

Galapagos

Moja mama ich má tiež veľké a ja malé to nezáleží na tom že aké má tvoja mama a aké ty to závisí od tvojho vývoja. A ešte niečo Radoslava123 Prosím ťa nedávaj sem niečo čo nie je pravda lebo žiaden endokrinolog ne predpise hormóny na rast prst! Nedávajte falošné nádeje! Jedine čo môžeš robiť je cviky na posilnenie prsnèho svalstva a u Yves Rocher je krem na prsníky aj ten odporúčam mne pomohol

Pinnkky

Nj, aj ja mam 19 a sotva Acka. Ale neviem co s tym. U endokrynologa som bola a zevraj mam vsetky hormony v poriadku a sam mi nenavrhol ziadny hormon, co by som na to mohla brat ako tuto dole v komentoch sa odporuca.. hm

dapo

Ja neviem, čo chlap, to iný vkus, ale napr. ja som do malých ženských pŕs zamilovaný. A určite nie som sám, tak "vo co go?".

Lulu514

Je tam sanca ze mi pomoze endokrinologicka pokial mam uz 19rokov ? Ale vazne ma to trapi a som zufala ,raz pojdem na plastiku ak sa to nebude dat inak riesit a nie je pravda ,ze okolia to neriesi ,uz som sa stretla vela krat s roznymi nepeknymi poznamkami na moj "dekolt"

Radoslava123

Navštív endokrinologičku, môže ti predpísať hormón, ktorý možno tvoje telo v dostatočnej miere nedokáže vytvoriť, preto tam hore nič nemáš. A normálne z mesiaca na mesiac budeš pozorovať, že máš prsia väčšie a väčšie, až nakoniec budú mať o pol roka pri tebe komplexy tie baby, pri ktorých máš komplexy ty teraz, keď sa s nimi porovnávaš. Nemáš čo stratiť, nejednej nešťastnej a utrápenej kočke to pomohlo a uchránilo ju to pred plastickou operáciou.

21sasa

Viem, ze to co napisem si uz milionkrat citala, pocula. Ale skus prijat samu seba taku aka si. Noaco ze nemas skoro ani acka, urcite si pekna aj tak. Nehanbi sa pred priatelom, on ak ta miluje tak ta miluje taku aka si. Ak by hladam priatelku kvoli prsiam, hladal by podla toho. Ma ta rad a urcite sa mu pacis taka. Jasne, v tejto dobe by kazda z nas chcela mat vacsie prsia lebo takto je dnes spolocnost postavena. Nie kazdy chlap potrebuje priatelku s velkymi prsiami. Normalny chlap chce hlavne inteligentnu zenu, ktora je so sebou spokojna. Vela zien ma velke prsia a chceli by mensie. Nehanbi sa za to ake mas, nikto sa ti nikdy nebude smiat ani to nikto nebude riesit. Nos pushupky ak sa chces citit pred ostatnymi lepsie. Kremy su blbost, je to len tah firiem, kt. chcu zarobit. Okrem silikonov neexistuje nic co by ich zvacsilo..no na tie musis mat par tisic usetrenych. Ja tiez nemam nejake extra velke, ale netrapim sa preto. Netrap sa ani ty. :-) dolezite je aby si mala vela toho v hlave, nie vo vystrihu. Drz sa