Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nezvyčajné príznaky

Príspevok v téme: Nezvyčajné príznaky
Verka001

Ahojte,

mám 27 rokov a do dnešného večera mi nič nebolo. O 16-tej som prišla domov poriadne premrznutá, lebo som namiesto autobusu peškovala cca 3 km, najedla som sa a zrazu som zacítila slabé mravenčenie v pravej nohe. Niekedy sa mi to stáva, hlavne ak sedím dlhšie na fit lopte ale po čase to prejde. Neskôr mi začalo akoby mravenčieť v polovičke tváre, neskôr celá, ale nie rovnako. Osprchovala som sa a kus sa mi to uvoľnilo a teraz to isté cítim na chodidlách, ale nie v celej nohe. Inak som o.k., ale mám obrovský strach, že čo mi môže byť? Som sama doma.

Žiadne problémy nemám až na problémy s chrbticou nakoľko mám sedavé zamestnanie. Mal to už niekto?

Kýčera

Nepáči sa mi to mravenčenie tváre, mala by si vyhľadať lekára! Spôsobujú to nervy - tlak na ne /chrbtica/, nedokrvenie, tesné oblečenie,...Môže to byť banálna záležitosť, kt. po rozhýbaní danej končatiny prejde, ale môže sa za tým skrývať aj oveľa vážnejší problém! Nezanedbaj svoj stav!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nezvyčajné príznaky - Fórum - ZDRAVIE.sk