Tetovanie na stehno- info

Príspevok v téme: Tetovanie na stehno- info
Didi99

Ahojte,

je tu niekto, kto si nechal robiť tetovanie na stehne alebo podobnom mieste? Bola by som veľmi vďačná, keby mi mohol zodpovedať na pár otázok, či to bolelo, ako dlho tatér tetoval a aká je približne cena (chcela by som čiernobiely obrázok s priemerom 20x10cm).

Vopred sa ospravedlňujem, neviem či to patrí do tejto témy :). Hlúpe komenty s prosím odpustite.

Srnka552

Ahoj ja mám tetovanie, ale mám na hrudníku. No čo sa týka k bolesti, vo všeobecnosti platí, že čím bližšie ku kosti tým viac to bolí. Stehná sú citlivé na ich vnútorných stranách a hlavne ak si chudšia kosť. Ale nie je to nič hrozné, ja mám smerom na klúčovú kosť a pri nej to už začínalo bolieť. Stehná by mali byť relatívne ok. Taktiež je to dosť individuálne, pretože každý máme iný prah bolesti, ja som tetovanie znášala veľmi dobre, bolo to len taká silnejšie škrabanie ale napríklad kamarátku to dosť bolelo a zatínala päste. Taktiež to záleží na tom či máš napríklad menštruáciu, lebo pri nej je telo rozcitlivené, alebo aj keď požívaš predtým alkohol si dosť citlivý. Koľko to bude stáť ti vypočítajú, a závisí to aj od náročnosti tetovania (tieňovanie, výplne, salón a pod.). Hrubý odhad by mohol byť u lepšieho salóna tak asi do 200e, ale to záleží treba sa informovať.