Vyrazky na chrbte

Príspevok v téme: Vyrazky na chrbte
La schiena

Dobry den . Chcela by som sa spytat ako mam postupovat pretoxe viem ze len kozny lekar nestaci . Teda momentalne nechodim ani ku nemu .mam takmer cely chrbat vyrazky uz neviem asi cca 5 rokob alebo tak nejak . Mala som aj na tvari chodila som ku koznej ta stale len dake misticky mi davala ale aj tak to nikdy nepomohlo. Tak minuly rok som sa objednala ku krcnej a ta mi zistila bakteriu v hrdle na ktpru slm bola preliecena dva tyzdne antibiotikami a od vtefy sa mi vycistila plet samozrejme sem tam nieco sa vyskytne ale to si potrriem duac gelom a hned to zmizne. Ale ohlafom chrbatu si nebiem dat rady lebo su to take tvrde vyrazky a nebiem co mam. Robit .podla mna to je ale zo stravu mpzno mi nkeco vadi vela som citala o muke o mlieku ... nebiem ani sama . Chcela by slm ist na nejake vusetrenie ohladom toho co som. Na nieco allergicka alebo vomu sa mam vyhybat ... gastroenterolog mi mpz s tym nieco pomoct ? Mam takmer 24 rokov a velni mi to znemprijemnuje zivot .... dlaujem krasne za rady . Pekny den prajem