Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo je potrebné na to, aby boli partneri vo vzťahu štastní?

vydra riečna

dobra otazka. keby som vedel odpoved odpoviem ale neviem.
mozno spolocne zdielanie prijemnych zazitkov, drobnych prejavov pozornosti, naklonnosti, vnimanie počuvanie partnera, rozvijanie pozitivneho, a mozno schopnost brat partnera ako cloveka z masa a kosti nie vysnenu bytost z ktorej sme potom nepravom sklamani, vela nadhladu, vela humoru. ja neviem ja nikoho nemam

blueberryNN

Vazte si jeden druheho a ocenujte kazdu laskavu vec, ktoru pre vas ten druhy robi, vsimajte si ich aktivne a nikdy si ich vsimat neprestante a nikdy neprestante davat najavo, ze si toho vazite. Akceptujte svet toho druheho, ktory je nezavisly od vas a existuje bez ohladu na to, ci existujete vy ako partner/ka alebo nie. Ten svet tu stale je a bude a nepredstavuje nic, co by ste si mali brat osobne alebo vztahovat to akokolvek na seba, akceptujte ho a respektujte. Podporujte partnera/ku v tom, co ho prirodzene zaujima a teste sa z jeho zaujmu o nieco. A berte ten zaujem vazne, aj keby zbieral/a spendlikove hlavicky z Papui-Novej Guinei. Nenarokujte si, ze vas partner/ka s vami musi zostat do konca zivota, ale teste sa z toho, co je teraz a budte vdacni za to, ze ste v zivote mohli stretnut lasku, mnohym sa to nepodari ani na chvilu.

Slobodna

Ked ma vezme za ruku na miesta doteraz nespoznane, zaujimave a neprebadane s humorom a v tesnom objati, doslovne aj obrazne v roznych oblastiach.

Fleur-de-lis

jedna podmienka je určite, že si kompromisy nevyžadujú, aby jeden z nás išiel proti svojmu svedomiu alebo sa vzdal niečoho s veľkým vzdorom, prechovávajúcim hnevom/nespokojnosťou. Teda v určitých oblastiach musíme zdieľať názory alebo sa kompromis nebije s našim svedomím či potrebou.
Rovnako by bolo prekážkou, keby partner ignoroval veci, s ktorými mám problém. Nie aby bolo všetko po mojom, ale ochota hľadať kompromis, ochota danej veci venovať čas a vysvetliť si to, pochopiť sa navzájom...

a samozrejme obojstranná vernosť a úprimnosť, ochota prijimať naše slabosti a nevyčítať si to v kuse - "nechať toho druhého dýchať", ochota odpúšťať

Mnoho z týchto veci je ale závislých - teda moje správanie voči partnerovi ovplyvní jeho správanie voči mne. Takže zo skúsenosti viem, že väčšinou som vo vzťahu taká šťastná, nakoľko som ja sama dobrou partnerkou a tiež podľa toho, na čo sa sústredím (na to dobré alebo na problémy)

Mesačný princ

Dôvera, spoľahlivosť, rovnaké alebo podobné záľuby, posteľ, otvorenosť...ale načo to píšem, to by som musel mať za partnerku samého seba :D

divoch

pre mna je potrebne nato aby som bol vo vztahu s babenkou stastny to ze si s babenkou

-viem viest dialog na hocijaku temu

vieme sa dohodnut a robit kompromisy a nepresadzujeme si tvrdohlavo svoje

-vieme sa smiat aj ked sa nam nedari a robit si srandu jeden z druheho bez urazky

-vieme sa vcitit do pocitov toho druheho

-vieme si navzajom pomahat

lenze tieto vlastnosti ma malokto a preto sa ludia hadaju

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo je potrebné na to, aby boli partneri vo vzťahu štastní? - Fórum - ZDRAVIE.sk