pomoc s pc

lombardo1981

Nie, nie, nie. Ak by som ja niečo odporúčala, tak je to linux či FreeBSD. :D
Aviru odporúčal Hrac+. Ako odchovanec linuxu som doslova plakala, keď som na VŠ musela používať Windows. :)

_meno

Ahoj soffa

Windowsy 8, 8.1, 10 maju v sebe pocitacovu ochranu.

Z platenych odporucam eset (ale je drahy 50e na rok).

Zo zadarmo neodporucam Avast (spomaluje pocitac), mozno ako tu spomenul lomabrdo1981 - antivirus Avira.

Celkovo, iba ak by si chodila na zdarma piratske webove stranky, naciernu hudbu, filmy, hry, programy, otvarala kazdy spam - tak v tedy ma zmysel si davat antivirus.

Inak z webov/Facebooku/skype k tebe nema ako prist skodlivy softver.
(takze ja osobne by som odporucil nechat to tak, alebo si nainstalovat napr. ten zdarma anvitirus Avira)

Vela stastia prajem soffa

lomabrdo1981

Ten vstavaný antivirák sa volá Windows Defender.

Demo je oklieštená verzia plateného (čiže plného) programu. Ale častejšie sa nový komp (desktop či ntb či utb) s predinštalovanými widlami distribuuje s plnou verziou, lež s časovo obmedzenou. Ale ak si upgradovala, tak sa ťa to netýka.

soffa

dakujem za odpovede.co znamena demo?pocitac vyuzivam len na doma,nic nestahujem,ani filmy .citam len tlac,facebok,popripade skypujem.Co mi boli nainstalovat internet tak ten technik povedal ze pri win 8,1 netreba nainstalovat antivirus lebo win 8,1 ho uz ma.a na bezne veci na doma to staci.