Otazka na zeny - kde sa s vami zoznamit?

Príspevok v téme: Otazka na zeny - kde sa s vami zoznamit?
vianocnykaprik

Chcel by som sa spytat zien a dievcat par otazok ze kde a za akych podmienok ma vlastne zmysel vas oslovit za ucelom zoznamenia a nadviazania vztahu. :) Je toho viac co mi vrta hlavou, tak pre lepsi prehlad som otazky usporiadal do niekolkych bodov. Tak ak mate chut a cas uprimne odpovedat, velmi mi tym pomozete, pretoze som v tomto dost bezradny. :)

1. ake miesta su vhodne kde by vas nejaky muz mohol oslovit a skusit nadviazat kontakt? Mohlo by to byt napriklad aj na ulici, ze niekto ide povedla vas a sa len tak prihovori? :)

2. ako si predstavujete take vhodne oslovenie ktore by sa vam pacilo? Co vam povedat? Musi byt dotycny vtipny, alebo staci ak je mily?

3. ak by sa vam dotycny ktory sa vam prihovori nepacil, ako to vnimate? Je to pre vas velmi neprijemne, alebo sa nahnevate? Citite k tomu dotycnemu nejaky hnev alebo odpor ze si vas dovolil oslovit? Alebo to beriete ako prirodzenu vec a nerobite z toho velku vedu, nehnvate sa na neho len s nim jednoducho nechcete pokracovat v dalsom zozamovani?

4. ak by sa vam dotycny nepacil, budete ho nejak ohovarat, budete o tom hovorit napriklad pred znamymi ze vas oslovil nejaky "trapny skaredy debil"? Chceli by ste sa mu nejak pomstit ze si vas dovolil oslovit ked nesplnal vase poziadavky a kvality?

5. za akych okolnosti by sa vam pacil introvert ktory nema vela priatelov? Ma taky clovek aspon nejaku sancu?

Dakujem za odpovede.:)

cokoladova horalka

moj recept je ako na zeny ist ja som tiez pohladna zena kyprejsich tvarov je najlepsie nasnzbalis na zastavke MHD a sprijemnim usmevom nam ponuknes horalku ale najlepsie cokoladovu...

vianocnykaprik

kycera... z kaprika na zraloka. :) Ale ja nie som zralok, ja som ja. A osobnost sa neda prerobit. Nikdy zo mna nebude parketovy lev ani casanova, jednoducho niektori ludia preferuju skor menej hlucny a bujary sposob zivota, aj ked ich je asi len mala mensina. A hladam si partnerku ktora ma v tomto rovnake nastavenie ako ja.

kafe, len ja ako pisem vyssie nie som extrovert a nejdem sa ani snazit zo seba extroverta vyrobit. Ja nepotrebujem balit desiatky dievcat a chodit kazdy piatok na party, mne staci najst jedno dievca ktore bude na rovnakej vlnovej dlzke ako ja, aby sme sa spolu citili vzajomne dobre, aj ked mozno trosku v ustrani. Tym zas netvrdim ze som nejaky asocial, len jednoducho mam radsej malicko ludi s ktorymi si dobre rozumiem, vtedy sa citim dobre. A hladam rovnako nastavene dievca. A ja si vazim sameho seba a viem aj kto som, co sa mi paci a koho hladam. Ide len o to, ze cim je clovek vacsi introvert, tym ma menej socialnych zrucnosti a kvoli tomu je potom tazsie sa zoznamovat s novymi ludmi, pretoze nevie co a ako.

miki26

Veď aj ženy musia byť aktívne. Ženy prejavujú svoj záujem hlavne domácou prípravou na stretnutie. Slečna, ktorá ma záujem tak sa chce potencionálnemu sympatickému chlapovi samozrejme páčiť, čo najviac. Jednoducho, dobrá sympatická slečna sa postará o to, aby si bol úspešný a nemusíš to riešiť, či sa jej páčiš alebo nie. Ona ti to ukáže, keď príde prvýkrát na miesto stretnutia, svojou krásou, úžasným stylingom, vôňou.

Zvyšok mal by byť už na nás, aby sme im dali nejaký kompliment, zabavili ich trochu, rozosmiali a tak. Byť chlapom introvertom je plusom, nemusíš veľa rozprávať, rozprávať by mala aj tak hlavne ona.

Ty by si ju mal počúvať a venovať jej pozornosť. Ja som tiež introvert. Na ženy funguje to proste, začnú si aj samé dovoľovať viac a viac. Slečna, ktorej sa páčiš tak aj sama tak ukáže ti, kde ťa chce mať a ubrániš sa jej len veľmi ťažko (osobná skúsenosť). :D

kafe

PANE BOŽE! Chlape! Naozaj sa trochu vzchop! To čo tu riešiš je ako hľadať návod - ako sa trafiť lyžičkou do úst. Tak hľadaj a študuj návody, uč sa ich naspamäť, lebo fakt ti "veľmi pomôžu".
.
Nauč sa byť v prvom rade sám sebou, vyrovnaný, sebavedomý chlap, čo sa nebojí byť svojský. A hľadaj OKAMIHY, kedy je ti s babami dobre. A keď sa v PRVOM RADE TY budeš cítiť fajn, tú atmosféru pohody a istoty budú cítiť aj ženy okolo. A budú ju vyhľadávať, ty budeš uvoľnený a spontánny a ani nebudeš vedieť ako a o čom, ale prekecáš s babekou hodiny. Alebo vám bude spolu dobre aj keď budete ticho a vôbec to nebude trápne.
.
Si v strašnom kŕči. Prosím ťa, nehľadaj si frajerku, keď si v takomto stave, nebol by si s ňou šťastný ty, alebo by nebola šťastná ona. Ty hľadaj veci na sebe, ktoré máš rád, nauč sa vážiť si samého seba, vychutnávaj si život a nechaj veci plynúť. Myslieť si, že investuješ pár mesiacov do ženskej a tá ti prischne už na celý život je omyl. Proste sa UČíŠ celý život. Ak ti krachne 10 ročné manželstvo, do ktorého si okrem času investoval aj fakt veľa peňazí, pôjdeš sa odstreliť alebo čo? No nie, ide sa ďalej a na chybách a vlastnej hlúposti sa učíš. A podľa mňa to čo robíš teraz, hľadáš návody o čom sa rozprávať, to je strata času. Kým nevieš byť spontánny a sám sebou, nepohneš sa ani o piaď. Prípadne, ano, nejakú zúfalku alebo harpyu si nájdeš, ale šťastní veľmi spolu nebudete. Z teba kričí neistota a zúfalstvo... v tomto ROB NIEČO SO SEBOU! A potom sa to pohne, zlepší aj ohľadom báb. Moja vlastná skúsenosť. A to ako žena to mám podľa teba ľahšie ako ty. Prd makový.

vianocnykaprik

Len muz musi riesit vsetko ostatne. A na muzov nikto neberie ohlad len tak pre pekne oci, ma len to, co si vydobyje. Nechcem sklznut od temy k hadkam pohlavi, ale muzi to jednoducho maju narocnejsie v zivote a musia byt vo vsetko aktivnejsi a viac sa snazit, ci uz v skole, v praci, alebo vo vztahoch. Drviva vacsina zodpovednosti za chod veci je jednoducho na muzskych pleciach. Ale to je jedno, to je dane prírodou a nikto to nezmeni, len mi nedalo sa k tomu nevyjadrit. Ahojte

Kýčera

Vianocnykaprik, zmeň sa pred Vianocami z kaprika radšej na žraloka, aby si ich prežil...A to si kde čítal, počul... že my ženy to máme ľahšie? Ja som niekde čítala, že žena, to je vlastne potrestaný muž! Tak nech sa Ti Tvoje želanie splní!

Biela Kobra

Okej, k tomu si potom nezabudni pribaliť hormonálne búrky, menštruáciu, bolestivosť pŕs, rodenie, každodenné plánovanie a zabezpečovanie domácnosti, menšiu fyzickú zdatnosť a strach z možného ohrozenia, keď pôjdeš večer domov z práce :)
Držím palce