Otazka na zeny - kde sa s vami zoznamit?

Príspevok v téme: Otazka na zeny - kde sa s vami zoznamit?
vianocnykaprik

Chcel by som sa spytat zien a dievcat par otazok ze kde a za akych podmienok ma vlastne zmysel vas oslovit za ucelom zoznamenia a nadviazania vztahu. :) Je toho viac co mi vrta hlavou, tak pre lepsi prehlad som otazky usporiadal do niekolkych bodov. Tak ak mate chut a cas uprimne odpovedat, velmi mi tym pomozete, pretoze som v tomto dost bezradny. :)

1. ake miesta su vhodne kde by vas nejaky muz mohol oslovit a skusit nadviazat kontakt? Mohlo by to byt napriklad aj na ulici, ze niekto ide povedla vas a sa len tak prihovori? :)

2. ako si predstavujete take vhodne oslovenie ktore by sa vam pacilo? Co vam povedat? Musi byt dotycny vtipny, alebo staci ak je mily?

3. ak by sa vam dotycny ktory sa vam prihovori nepacil, ako to vnimate? Je to pre vas velmi neprijemne, alebo sa nahnevate? Citite k tomu dotycnemu nejaky hnev alebo odpor ze si vas dovolil oslovit? Alebo to beriete ako prirodzenu vec a nerobite z toho velku vedu, nehnvate sa na neho len s nim jednoducho nechcete pokracovat v dalsom zozamovani?

4. ak by sa vam dotycny nepacil, budete ho nejak ohovarat, budete o tom hovorit napriklad pred znamymi ze vas oslovil nejaky "trapny skaredy debil"? Chceli by ste sa mu nejak pomstit ze si vas dovolil oslovit ked nesplnal vase poziadavky a kvality?

5. za akych okolnosti by sa vam pacil introvert ktory nema vela priatelov? Ma taky clovek aspon nejaku sancu?

Dakujem za odpovede.:)

stewia

1. Ak dobre vyzeras, si charizmaticky, vtipny, tak skoro kdekolvek
2. Zaklad je vtip a sarm
3. Je to kombinacia hnevu, strachu a odporu. Nie je nic neprijemnejsie nez ked sa vam vtiera ktosi nie moc pekny a navyse nudny, otravny ci inak neprijemny.
4. Medzi kamaratkami samozrejme mozu padnut take slova, ale nejak verejne by to asi ziadna nerozmazavala ak sa nechce vylozene pomstit a podobne
5. Mozno ak by bol velmi pekny

Biela Kobra

Ja by som len dodala k už uvedenému, že môj manžel je klasický introvert, a už je so mnou 20 rokov v šťastnom vzťahu :) Keď to dokázal on, tak to dokážeš aj ty. Držím palce.

Carny

Ahoj,
Myslim,ze prve 3 body boli presne vystihnute. Chcela by som len dodat k bodu 4 a 5.
Mam par kamaratov introvertov,ktori tvrdia,ze u zien nemaju uspech. Je dolezite,ak aj nie si extra krasavec vyzerat upravene. Nenosit o cislo vacsie oblecenie,na nohach tenisky ked si ides von zabehat,nie do kina,spolocnosti ci do prace. Moderny uces treba. Ak nosis okulire-fajn,ale treba ist s modou. Vzdy oholeny alebo s upravenym strniskom a pekne navonany.
Toto si vsetko vsima a oceni kazda zena ked ju niekto oslovi. Je to len vzhlad,ale to je to,cim disponujes ked ju oslovujes...

adr1a

1. Sportove kulturne umelecke zaujmove vedomostne ai podujatia + rozne spolocenske udalosti a akcie.
1 a) ano mohlo by to byt kludne napriklad aj na ulici (ak nie je zrovna clovek motorizovany).
2. Tak vtipny ako vtipny. Ked zvacsa clovek chce byt velmi vtipny tak to prave vtedy zrovna dopadne naopak. Skor tragikomicky ak nie dramaticky alebo uplne zle a trapne. Myslim si, ze slusnostou nic nepokazis a byt zaroven mily uvolneny, v pohode.
3. Beriem to prirodzene a normalne. Ak su aj z mojej strany sympatie, je to vzajomne tak pokracujem, dam mozno dotycnemu sancu sa ku mne priblizit. Ak nie, tak sa slusne taktne vyhovorim a ospravedlnim sa: ze sa ponahlam, ze nemam cas, ze meskam ai. Proste ocenujem odvahu slusnost ai. Takze nebudem niekomu znizovat jeho sebavedomie odvahu ai len preto, ze mne zrovna nemusi niekto vyhovovat ai ale zas niekomu inemu ano. Sto ludi sto chuti.
4. Plati to co som napisala v trojke
A ak by bol niekto takto debilny a "sliepka", bud rad, ze s nimi nic nemas spolocne. Ved o com by bol taky vztah s takymto magorom magorkou? Takze vlastne plati "v nestasti stastie".
5. Su to neraz lepsi partneri a ludia. A nejde o mnozstvo kvantitu priatelov znamych ale o ich kvalitu. Naco plnu rit tzv.priatelov ktori pri prvych prekazkach tazkostiach nezdaroch zlyhaju? Plati, ze az v nudzi poznas skutocnych priatelov.
6. Nemas zaco.

Čierna mačka

1. - ak ju poznáš osobne-ste známi alebo kolegovia, tak načo sa
zoznámiť...
- ak sa poznáte z videnia, tak tam, kde ju stretávaš, lebo veľmi na výber nemáš...
- ak je to úplne cudzia osoba, ktorú si práve stretol, platí bod 2,
teda tam , kde si ju stretol, inak hrozí riziko, že už ju nestretneš

2. Žiadne špeciálne nie je. Stačí, že je milý a slušný. A nech sa sem
tam aj usmeje, nie úchylne, ale milo..

3. Pozri, ja viem o mužoch, ktorým sa páčim, ale oni mne nie. No keď so mnou začali komunikovať, neodbila som ich, ani ich nevysmiala, lebo to poznám aj z druhej strany, žiaľ. Ak bude normálna, nehrozí ti žiadny výsmech.

4. Viem, že niekto musí veľmi dlho zbierať odvahu na niečo také, ako je oslovenie. Tak prečo ohovárať a vysmievať sa? A pomstiť sa? Možno mladé žaby a ženy s IQ deravej topánky hej, ale normálna slušná žena také nerieši.

5. Introverti aj s ich rozpakmi a absolútnou neschopnosťou dostať zo seba súvislú vetu a pohľadom do zeme sú tí najzlatší muži...

Toť môj názor, ale sto ľudí sto chutí. Vyzeráš byť dobrý človek, tak ti prajem, aby si nenatrafil na nejakú trápnu atrapu, ktorá si nedovidí na koniec nosa, aby ťa to neodradilo skúšať ďalej.

ivobrick

1., hocikde, je dobre si nieco vymysliet aby si nevypadal ako uslintany debil (najlepsie tam kde si, pytat sa na to, aspon 1-2 vety).
2., aj aj, s tym vtipny to neprehanaj hlavne ak tu dotycnu nepoznas - mozes ju lahko urazit
3., s toho ti nikto robit vedu nebude, ak nema iq hojdacieho konika
4., to iste co bod 3
5., zbytocna otazka, po par pokusoch zistis ze ludia ktorych oslovis su viac v soku ako ty. Isteze mas sancu.
6., ludia su povrchni, na krase zalezi dost

Kýčera

1. Mohlo.

2. Je to jedno, hlavne, aby to bolo slušne.

3. Dávam prednosť tomu, či ma dotyčný zaujme, nie vzhľadu.

4. Prečo? Nevidím žiaden dôvod.

5. Iste, aj mlčanie vo dvojici má svoje čaro. Ale ak chce dotyčný zmeniť tento stav, je dobré, ak si nájde extroverta.

Kedže sa Vianoce blížia, drž sa, aby si ich prežil.

Biela Kobra

Ahoj, pokiaľ teda hovoríme o vzťahoch a nie o jednorázových záležitostiach, z mojich bohatých skúseností to subjektívne vidím takto:

1. A) Pokiaľ sa už stretávame, t. j. sme už známi: v práci, pri spoločnom koníčku (napr. posilka, turistika, literárny klub, con, atď.), na schodisku v dome, na brigáde okolo domu...

B) Ak sa poznáme "od videnia", napr. ako s klientom, kde pracujeme: v banke, v obchode, v čistiarni, v reštaurácii, v škole..., prípadne sme často na rovnakom mieste v rovnakom čase: MHD, vlak, práčovňa, kino, športové podujatie atď.

C) Ak sa vidíme prvýkrát: konferencia, diskotéka, posilka, klub, con, atď.

2. Ak sa nepoznáme, na prvýkrát stačí, keď je milý. Vtipný sa môže byť snažiť potom, keď sa spoznáme. To už žena vie, resp. tuší, že jej chlap tlačí kaleráby do hlavy a žena teda zvažuje, či je jej to príjemné alebo nie a či bude uvažovať o pokračovaní alebo nie.

3. Ak sa mi nepáči a nie je príliš dotieravý, tak je to len chvíľková bežná záležitosť, ktorá vyšumí z hlavy. Niekedy z toho vznikne dobrodružstvo, keď chlap nepochopí, že ho žena odmietla, a dotiera ďalej. Potom je to už skutočne nepríjemné a riešenia sú individuálne. U mňa vždy pomohlo: "Mám iného." Len keď povie, že mu to nevadí, potom je to už fakt prúser. Ináč z toho žiadnu vedu robiť netreba, ľudia sa stretávajú a oťukávajú denne.

4. Nie, a načo? Maximálne sa nad tým možno pousmiať a ísť ďalej. Jeden sa nepáči, príde druhý, ten sa bude možno páčiť. Načo sa zaoberať tým, čo sa mi nepáči?

5. My dvaja s manželom sme introverti :) Nie sme prví ani jediní, a predsa sme tu a žijeme :) Takže, samozrejme, že aj introverti majú šancu!