Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: ako nabrat sebavedomie

Príspevok v téme: ako nabrat sebavedomie
sebavedomie

Ahojte....moj problem je ze neviem nadvazovat kontakty alebo len tak bezne sa s niekym porozpravat....odmalicka som utiahnuty typ a ja nechcem....chcem mat vyssie sebavedomie a byt spolocensky tvor....este aj fotku na fb sa bojim dat ze kto si co o mne pomysli a ako ma vysmeju....strasne ma trapi co si kto mysli o mne...chcem sa oslobodit od toho ale nejde to :(

Jefitto

Keď ťa niečo trápi, najlepšie je sa tváriť, že ti je to jedno a presviedčať sám seba. Po pár týždňoch ti to naozaj začne byť jedno, aspoň u mňa to tak funguje

baks

Veľmi dobre poznám,aj s tou fotkou to mám podobné :D kedysi som bola normálna baba ale keď som prešla do puberty nejako si všetci moji kamaráti našli partie a ja som ostala sama, a utiahla som sa do seba, začala som robiť individuálne aktivity až som jedného dňa zistila že som sa vyvinula tak nejak sama, a tak nejak úplne inak ako ostatní (myslím mentálne) lebo som veľmi nebola pod vplyvom spoločenského tlaku. čiže asi trištvrte teenage vtipov mi príde trápnych aj úplne maličkosti ktoré robia mi niekedy prídu odveci lebo sa nad nimi racionálne zamýšľam :D
Takže vlastne teraz keď sa snažím socializovať okrem toho že sa cítim buď že soom pre ostatných nezaujímavá alebo že sa chválim a balansujem medzi týmito dvoma pocitmi -_- no nenechám aby so mnou život vysral a vyseriem s ním ja a budem sa snažiť upevňovať si sebvavedomie v tomto tým že sa budem stále snažiť.
určite však neččakaj doma v izbe ale rob niečo so sebou začni navštevovať krúžky, čítať knihy náučné alebo cvičiť alebo tak:D sprav niečo čo ti potom pomôže v budúcnosti. aby si potom nemyslel na to že si teenage roky strávil čakaním na ľudí, priprav sa do života, trénuj si disciplínu atd.

Jax

Pomoze psycholog.
A potom aj autogenny trening. Precitaj si nieco o pickup artistoch, akym stylom trenuju. Napr sa postavis na ulicu a zdravis okoloiducich. Potom zacnes oslovovat baby,napr kolko je hodin-a ked to spravis sty raz zistis, ze ti to nerobi ziaden problem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako nabrat sebavedomie - Fórum - ZDRAVIE.sk