Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: nerozumiem im

Príspevok v téme: nerozumiem im
empatik21

Zdravím každého, kto toto číta :) Chcel by som poradiť ohľadom hľadania partnerky. Nieje to tak že by som si nevedel nájsť to vôbec lenže vzťahy dnešného formátu mesiac-dva ma nepriťahujú. Ako si mám nájsť staršiu? možno aj o 5 rokov. Som totiž typ človeka ktorý hľadá viac, pomerne mladý no mám hodnoty úplne inde. Nebavia ma diskotéky, chlastačky a podobne. Skôr sa orientujem na rodinu, bicyklovanie/korčuľovanie, romantické večere a prechádzky... Takéto zmýšľanie má väčšinou už žena ktorá vie čo chce, má svoje hodnoty, "nepodjebe" priateľa a vie si udržať ako domácnosť tak svoju vášeň a cit pre vzťah. Nie žena čo brázdi diskotéky a takisto nie introvert doma zavretý... Neviem s mojou generáciou si nerozumiem, nemám rovnaké záujmy... Sú ešte také ktoré nemajú problém s mladším ak im vyhovuje? Alebo skôr mám nájsť niekoho a dúfať že dospeje do takého myslenia aké hľadám???

adriana.adriana

No a ake mas este na tu zenu podmienky okrem veku? Kedze svoj vek tu neuvadzas.je tazke nieco ti na to napisat, je rozdiel ak mas 21, 25 a 30.
Ma mat ta zena nejake povahove vlastnosti, ako by mala byt na tom vyzorovo, paci sa ti napr. na zene nejaky typ postavy? Je to dost dolezite, jednat vo vsetkom narovinu, ako nabalit si starsiu len preto, ze ta to pritahuje ze je starsia, ale to je asi tak vsetko. Tiez je dost velky rozdiel v 25, 30 a 35 a viac rocnej. Co ponukas tej zene Ty?

kto_zanevrie_nema_nic

Nie je to tak, že by si si nevedel nájsť, to vôbec, tak sa potom pýtam, prečo si sám? Vysvetlím na príklade. Hľadala som vzťah, ale nie na mesiac-dva, lebo také ma nepriťahovali, a našla som priateľa na mesiac-dva, a potom ešte pár ďalších rokov. Takže problémom je, že si nevieš nájsť.

Ako si máš nájsť staršiu... Tu je ten háčik. Predpokladáš, že neaktívnemu mladíkovi padne pred nohy zrelšia, vyspelejšia a skúsenejšia a to len tak? Tak to nefunguje. Chyba č. 1, nehľadaj len staršiu. Dobre, povedzme, že si dáš nejaký interval odsud-posud, ale uzatváraj ho pár číslami veku. Totiž 29-ročná (napríklad) neznamená hrnúca sa za rodením detí a prahnúca po doživotnej láske. Môže sa cítiť mlado, budovať kariéru, vypĺňať si vzťah kamarátmi, nezáväzným sexom a nejakými inými koníčkami.

Veľa ľudí od 12 do 99 nebavia diskotéky a chľastanie, preto nechodia na diskotéky, ani chľastať. Dokonca o tom nerozprávajú všade, kade chodia. Majú iné záujmy a venujú sa tým.

Orientuješ sa na rodinu? Na akú, prosím ťa? Na mamu, na otca a na sestru? Každá ženská má rada romantiku, ešte aj veľmi veľa chlapov, ale len máloktorý sa to nehanbí priznať zoči-voči.

A ty nie si doma zavretý introvert? Chodíš von s priateľmi? Chodievaš niekam do spoločnosti? Navštevuješ nejaké voľnočasové aktivity? A si tam sám? Nie sú tam iní ľudia s rovnakými záujmami? Hmmm?

Mýliš sa v tom, že si so svojou generáciou nerozumieš preto, lebo máš iné záujmy. Opisované totiž uprednostňuje väčšina ľudí.

Sú také, ktoré nemajú problém s mladším, ale majú problém s nedospelým, ktorý si začne so staršou, lebo je staršia. Veď si sám odpovedz, začal by si si so staršou nedozretou alebo mladšou vyspelou? Vyspelý človek vycíti druhého vyspelého. Ak na to máš, tak to dosiahneš.

@

Svoj vek si neuviedol, nevadí. 5 rokov nieje až tak velky vekovy rozdiel a to ani v tom pripade, ze partnerka bude staršia. U mna bol rozdiel vacší, 8-10r., nefungovalo to. Oni mladší chlapi casom aj tak hladajú mladšie, alebo ešte staršie, aspoň ja teda mám takú blbú skusenosť s nimi...

mam56

Ideálne miery mojej predošlej staručkej partnerky boli:
90
45
90
Dobre nám to klapalo, lebo pani naftalínová z Ameriky dlho nepožila.
Mala 90 rokov, permanentne 45 stupňov horúčky a 90 miliónov na účte.
Stále so mnou chcela len skypovať a stále chcela vidieť môjho pipíka:-)))
Aspoň vidíte k akému šťastiu môže doviesť človeka to, ak raz odpovie na jeden spam v angličtine:-)))
Neviem, ale asi netreba mať až silnú anti-spam-protection:-)))

empatik21.

ahoj @
Nie neodhadla si ma správne, nehladám pani dokonalú. hladám ženu čo má hodnoty a vie byť aj samostatná. Ja si sám aj varím aj perem aj sa o seba sám starám s tým ja problém nemám. A diskotéky, "chlastačky" a podobne ma vôbec neťahá, nikdy som žiadnu nepodviedol priam sa mi to hnusí. Takže nie, hladám si iba takú, ktorá už vie čo chce a vie byť verná, dospelá a rozumná...

@

kolko mas rokov ak sa smiem spytat? Co citam,napisal si len vyhody pre teba . Mam par skusenosti s mladsimi a ako tak citam medzi riadkami,tak vlastne pises, ze, mladsia baba sa o teba nepostara, nenavari, neoperie ti+neposkytne ti dokonali sex a svoju spolocnost uplne zadarmo..hladas pani dokonalu, starsiu, ktora nema naroky ale poskytne ti vsetko,proste full servis...milenka,opatrovatelka,matka ,sluzka v jednom...no a ak budes chciet, raz za cas prevetrat nejaku mladu ci na diskoteke alebo ist na nejaku chlastacku tak to budes robit tajne,ako inak... takze, kto by toto nechcel ? ...

Jax

Slobodna matka by mohla byt to prave, otazka je ci na to zas mas ty. Ja som tiez na starsie, no ani vek nezarucuje, ze to zena bude mat v hlave upratane. Proste musis ist stylom pokus omyl, inak sa to zistit neda

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nerozumiem im - Fórum - ZDRAVIE.sk