Namotáva si ma?

Príspevok v téme: Namotáva si ma?
Krpec51

Ahojte. Chcem vám sem napísať môj príbeh (samozrejme v skrátenej verzii).A poprosiť o váš názor na toto celé čo sa momentálne okolo mňa deje..
Ešte cez leto ma kamarátky zoznámili s jedným chlapcom, ktorého jedna z nich chcela, lenže on ju nie..ONa si chcela kvôli nemu ublížiť, bola do neho velmi zamilovaná.. Ja som ju nechápala. Keď sme sa prvýkrát stretli, myslela som si, že sa s ním ani len rozprávať nebudem..
Opak bol bohužial pravdou. (Kiež by som sa s ním ani len nerozprávala).. Mesiac na to som mala narodeniny a pozvala som na párty aj jeho (viete ako pili sme, blbli a tak..) Bol stále so mnou a vtedy sa to začalo. Zapáčil sa mi výzorovo a povahou, bol velmi milý a zdvorilý..Na rozlúčku som mu dala pusu. Vtedy som sa rozišla kvôli nemu aj s mojím priatelom sktorým som bola rok, pretože som sa zamilovala.Prešlo ma to, keďže sme sa mesiac nestretávali a ja som na neho už zabudla.Pred mesiacom sa to začalo znova, stretávanie a namotávanie..každý týžden ako prišiel sme sa bozkávali, obímali a bola som s ním šťastná.Minulý týžden mi povedal, že nechce vzťah.. Lenže ja som do neho bezhlavo zamilovaná a nechce to ustáť.. Myslím na neho každú sekundu a myslím že to už ani zdravé nie je.Neviem či ma chce a pýtať sa ho to bohužial nespýtam, pretože skazím všetko čo medzi nami je.. Prosím vás, myslíte si , že ma miluje alebo len namotáva? Napíšte mi váš úprimný názor na toto celé..a ďakujem tým, ktorí to dočítali až na koniec. :)

Krpec51

Adr1a - ja viem.. Lenze ja som v zivote uz odmietla viac chalanov.. Tohoto naozaj milujem, namotal si ma a poriadne..

adr1a

Krpec. Reagovala som na tvoj predosly text kde si napisala: "V piatok s ním idem znova piť".
Pozri. Ak tebe nie je divne a nevadi ti bozkavat sa s niekym, mat s niekym takmer sex, nechat sa nim oblapavat ai ked ta na taketo nieco chce no na vztah uz nie, ok. Buduj si vsak do buducnosti hrdost a zdrave sebavedomie. Muzi netuzia po handrach do ktorych su utru akurat tak topanky. A to ti dievcatko radi taka, co s muzmi vychadza vynikajuco a mam medzi nimi uctu respekt a spravaju sa ku mne ako k princeznej ci ku kralovnej. A isto nie preto, ze som lahka ci lacna korist

krpec51

Adr1a - Ja pit nebudem... kamaratka ma meniny a oni chcú piť , to neznamená že ja piť budem..
Oblizovala som sa len s 2mi chlapcami a spala som s jedným.
Takže... nevidiím na tom nič zlé.
Už som sa ho na to raz pýtala a nebudem sa ho na to pýtať znovu.. Akurát sme neboli vôbec v kontakte.

adr1a

Slopat s nim problem nemas ale spytat sa ho narovinu, do koho je zalubeny a co k tebe citi, sa stitis?! Mozno je zalubeny do takej co neslope, co ma svoju uroven hodnotu cenu a co sa len tak s kdekym neolizuje nevlaci ai.

Krpec51

Adr1a - písal mi, že je zalúbený.. Ale ja neviem či do mňa (o čom pochybujem..) ja ho lúbim, nedá sa na neho zabudnúť a čo je najhoršie - nedokážem mu odolať.. V piatok s ním idem znova piť. A on si pusu pýta stále. Ja sa v týchto chlapoch už vážne nevyznám.. A to sú vraj ženy komplikované

adr1a

Krpec. Tebe nie je divne blbe ai, ze ste sa takmer spolu vyspali, olizuje sa s tebou, dolieza - ale vztah s tebou nechce?! Akoze na sex francuzaky obchytavanie oblapavanie ai si mu dobra ale na vztah nie?! Ked vztah nechce, ale ostatne okolo toho ano - tak dovi dopo kopni ho do vajec a adios muchachos

Krpec51

Lenže toto je niečo iné. On ju nikdy ani len neobjal, nepáčila sa mu..
A my sme sa skoro spolu vyspali, lenže myslela som na to, že to nespravím a nebudem sliepka..

Mesačný princ

tasty ti dobre píše....manipulácia je síce dar ale v nesprávnych rukách môže byť zbraňou.

To isté čo spravil tej tvojej kamarátke robí teraz s tebou...je to tak okaté až sa divím, prečo sú ľudia takí blbí a nepoučia sa.

Je to na tebe, je to tvoj život. Názor nikoho nie je podstatný, pretože len ty sa musíš rozhodnúť čo a ako spravíš a či ti takáto hra stojí za prípadné sklamanie alebo nie.

môže sa totiž stať aj scenár, aký bol v prípade tvojej kamarátky a neviem či by si to ustála