Ako sa zbaviť akné

Príspevok v téme: Ako sa zbaviť akné
Ninaxx

Ahojte,viem,že toto je omielaná téma a je tu strašne veľa diskusii o tom,ale som vážne zúfalá a mam pocit,ze som uz skúsila všetko. Používam len prírodnú kozmetiku (prevažne Avene),tvár si umývam len mydlom s aktívnym čiernym uhlím a ako hydradačny krém používam takisto len 100%organicke bambucke maslo. Licim sa len drahou a opäť raz prírodnou kozmetikou,snažím sa zbytocne si nechytat tvár,dokonca som uz druhý mesiac veganka(kedže mi moja kozna odporučila vynechať z jedálnička jogurty,smotany,čokolády,pečivo atd...),bola som aj na vyšetreniach ci nemám v tele nejaký zápal,nic... Nic mi nepomáha uz som zúfalá... Prosim ak sa tu nájde nejaký milý človek,ktorý by mi vedel poradiť co som este neskusila a pomáha to (okrem antikoncepcie,to je naozaj to posledné....:/ )bola by som mu vďačná.. Viem,ze niektorí budú hovoriť,ze to prejde no uz ma to drzí štvrtý rok a mam pocit,ze sa to len zhoršuje...:( Ďakujem...

lula900

ahoj. no aj mna trapilo akne. kolko mas teraz rokov? ja som sa ho stastne zbavila. tiez som chodila po koznych hore dole bars ake chemky mi este v tej dobe davali na tvar no hroza. no a neviem ci avene ,ok prirodna kozmetika ale napriek tomu to moze byt len marketing - predsa len lekarne atd..
mne nepomohlo nic moc z vonku.. zistili mi intoleranciu na laktozu a aj lepok tak som to vysadila no a imunitu som mala hlavne oslabenu a preto sa mi tie toxiny vyplavovali v podobe akne...som to mala inac aj po tele no a zacala som pouzivat rakytnikovy olej odtialto www.sebapoznanie.sk
to som si posilila imunitu a aj som si to natierala-len farbi takze tak na vecer si treba natret...no a skontroluj si ci nemas nahodou intoleranciu na daco..napriklad jak ja na lepok a laktozu. a to vysad.