Vecera

Príspevok v téme: Vecera
Pozvanie-na-veceru

S priatelom spolu zijeme sest mesiacov. Minule ma napadlo sa mu pozriet do mobilu,kedze som mala iste podozrenie. Nasla som smsku od nejakej zeny ako ho pozyva na veceru. On jej odpisal na druhy den ze s nou rad pokeca ale ci nemozu ist na obed pocas obednajsej pauzy a ona ze nie ze to nestiha atd. Tak sa nakoniec dohodli na tom obede. V ten isty den sa dohodoval s dalsou znamou tiez na obede. Ta mu zas napisala ze moze prist k nej vecer na vino pokial este byva nedaleko nej. Priatel na to odpisal len to ze uz byva uplne niekde inde a ze teda skocia na ten obed. Neviem co si mam o tom mysliet. Mam pocit ze tie zeny absolutne netusia o tom ze je zadany a byva so mnou. Mam pocit ze sa o nieco pokusaju aj ked priatel bol chladny a z jeho slov sms som nemala pocit zeby mal zaujem aj on. Preco im ale rovno nenapise ze nepridem k tebe lebo som zadany? Nepoznam tie zeny ale z tych sms som pochopila ze maju rovnake zamestnanie ako on. Mam pocit ze sa poznaju z nejakeho skolenia alebo tak. Mam byt kludna podla vas?