Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Rozchod

Príspevok v téme: Rozchod
Mili2222

Pred dvoma tyzdnami sa so mnou rozisiel priatel lebo zevraj sa necitil dobre v mojej spolocnosti. Cele dva tyzdne som preplakala. Tyzdrn si pisem s jeho kamaratom ktory mi chce pomoct aby sa so mnou porozpraval a vyjasnil si nejake veci. Mi pisal ten jeho kamarat o urcitych veciach ako ze nedavam do kasicky v kostole drobne a ani neprispievam na charitu a nevidi vo mne cloveka s dobrym srdcom. Vcera mu zas pisal ze ma nenavidi a ze som mu klamala co neni vobec pravda. Vzdy som mu vravela pravdu. Chcem ho naspat. Cgcem mu na druhy tyzden napisat no neviem ci bude suhlasit a da mi sancu.
Co si o tom myslite ?

retypept07

podla mna nestoji za to, ak ta obvinuje, ze klames ak neklames. Naozaj, vyser sa na neho, zabav sa a proste zabudni :) Treba ist dalej

lolinka

obidvaja su divni, tvoj byvaly aj ten jeho kamos. nechaj to tak, nemas o co stat. ak si mu nikdy neklamala a on ta aj tak obvinuje z klamstva, tak ma asi sam neciste svedomie a snazi sa vsetko zle hodit na teba. a to s tym, ze nepispievas na charitu a nehadzes peniaze do kasicky tak ako prepac, to uz je taky chuj ze uz nevie co si vymysliet aby ta ociernil. takehoto chlapa chces, vykasli sa na neho, vobec nie je o co stat. preboli a stretnes lepsieho

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozchod - Fórum - ZDRAVIE.sk