Dvojmesacne babatko a mrle..

Príspevok v téme: Dvojmesacne babatko a mrle..
Trakta

Ahojte. Mam stvorrocneho syna, ktory chodi do skolky a obcas domov zanesie hejaku chorobu, aj ked prisne didrziavame hygienu. Umytie ruk po prichode domov, pred jedlom, po vykonani toalety je u nas normalka... No a pred dvomi tyzdnami sme zistili, ze syn ma mrle, a ze sme sa nakazili vsetci. Tak nam doktor dal Wermox, s ktorym sme sa preliecili a teraz budeme brat dalsiu davku. Moj problem je v tom, ze my sme sa preliecili, ale mame tiez dvojmesacne babatko, o ktore sa velmi bojim. V stolici som mu nic nenasla, spi v noci pokojne, ale co ak... Ked sme boli u pediatra so starsim synom, tak nam povedal, ze terapia pre tak male babatko neexistuje, ze mame pockat dalsie styri mesiace a az potom sa moze preliecit... No mne sa to nezda...to teraz babo ma zit styri mesiace s cervami v tele? Je to divne, mali ste uz niekto s tymto skusenost? Ako ste liecili tak male babo?.... Inac, je plne dojcene a umyvanie ruk pred dojcenim a starostou ako takou je pre mna samozrejmost.... Moze Wermox prechadzat do mlieka a tym jeho ucinky prejdu aj na babo, ci ako?... Dakujem za odpovede...