Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Chlamídie, Mykoplazmy

Príspevok v téme: Chlamídie, Mykoplazmy
juraj10

Ahojte,
nedávno mi diagnostikovali plucne chlamídie a mykoplazmy...vraj su to velmi nebezpečne baktérie. Chcel by som sa spýtať čo nato brať okrem liekov a bol by som vďačný za každý postreh od niekoho, kto sa vyliečil z tejto infekcie a použil k liečbe nejaké iné preparáty ako sú lieky.

Pakovinka

S tymto bojujem uz od marca.zacalo to zapalom priedusiek.do kym sa nespravia testy priamo na tu bakteriu tak to lekari nezistia.ja som zacala od septembra brat kombinaciu atb.musim povedat ze sa mi vyrazne polepsilo ale este to nieje ok.je to svinstvo.unava bolenie klbou slabost ...

RNG

Zialbohu na plucne chlamidie ani vyse roka brania kombinacie antibiotik nezarucia vyliecenie.
Ja som tu spomenul liecenie potravinovymi doplnkami, najma extrakt z olivovych listov v davke 3 x 300 mg oleuropeinu, dalej kvapky samento, coumanda a banderol 2 x 15 kvapiek z kazdeho a na odmaskovanie tohoto vnutrobunecneho parazita treba NAC a serrpapeptazu, inac sa neda znicit. A samozrejme to je dlhodoba liecba, mesiace az roky. Podobne sa liecia rozne mykoplazmy az na to, ze tam je uspech vacsi a rychlejsi.

Barbora458

Ahojte, ja som mala - myslím, že "len" mykoplazmy...zistili mi to z krvy.. aj z výteru asi ..no prvotný bol samoztrejme RTG pľúc... je to diagnoza-atypicky zapal pľúc.. zistili mi ho dosť neskoro ... brala som dosť dlho antibiotika, lieky na kašeľ ale nič také špecialne prirodne.. ale zaklad sú tie antibiotika v prípade tých mykoplaz. alebo chlam. ... treba ich podstivo brať dosť dlho .. Imnutinu mam vpohode aj po tom ako som 1mesiac brala ATB :) VeĹa šťastia s uzdravením..

kole_ga

ospravedlnujem sa vopred ze ti neporadim, naopak, chcem sa ta spytat ako ti to diagnostikovali.. mne nevie ziaden doktor nic diagnostikovat, boli ma obcas na hrudi, pluca, hned sa zadycham, obcas nedostanem vzduch a som stale unaveny... dakujem vopred za tvoju skusenost

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlamídie, Mykoplazmy - Fórum - ZDRAVIE.sk