Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Zmena postoja

Príspevok v téme: Zmena postoja
Lubo85

Ahojte, v praci sa mi paci jedna kolegyna. Pozval som ju teda von. Ona mi na to odpovedala, ze jej som sympaticky, ma ma rada, a ze som super kamarat a kolega, ale ze z jej strany to hranice kamaratstva neprekracuje a urcite ani nikdy neprekroci...a teda ani nema a ani nebude mat zaujem o nic viac. Ze v podstate nie som jej typ, a ze clovek citi a vie ci s niekym chce nieco mat alebo nie z urcitych dovodov.
Jasne sa vyjadrila, tak som uz o nic viac nepokusal. Prebehlo par tyzdnov a ja mam taky pocit akokeby zmenila nazor. Citim, ze ma o mna zaujem. Co by mohlo sposobit takyto obrat v jej nazore/ pocitoch na mna? Co si o tom myslite?

Lubo85

Necham to nateraz tak, nejdem ju znovat pozyvat. Uvidi sa casom. Mozno nase kamaratstvo prerastie casom aj do vztahu. Dakujem vam za vase nazory :)

Hemingway

Lubo, pozri, ja ti radim zatial nechat to tak a neriesit. Bud k nej nadalej priatelsky a spravaj sa tak akoby sa nic nestalo, napokon ved ani sa nic nestalo. Ono niekedy pomoze cas. Mozno potrebuje ta lepsie zpoznat predsa len pol roka je malo nato aby z kolegialneho vztahu prestupila do partnerskeho vztahu. Mozno casom nazor zmeni a zacne k tebe citit viac ako len kolegialny vztah. A ked nie tak si hladaj partnerku mimo prac. prostredia.
Co sa tyka jej spravania tak ako sa k tebe spravaju ostatne kolegyne? Nieje to otom istom ze letme dotyky a pohlady ktore si ty len vysvetlujes ako nieco viac? A zameriavas sa len nanu a tym si nahovaras ze po tebe ide. V hlavicke to vidis tak ako to chces vidiet.

adr1a

Ahoj Lubo. Takze co si teraz o dotycnej uviedol (ze sa snazi byt castejsie v tvojej blizkosti, z jej strany boli viackrat letme dotyky, vyjadrila sa 2x v zmysle, ze clovek niekedy povie, ze niekto nie je jeho typ ale nakoniec s nim aj tak skonci + tvoj pocit, ze si ta viac vsima nez predtym a hlavne, ked nieco riesis s inymi zenami), svedci v tvoj prospech. (Je uz nalomena, pristupnejsia a uz ta vnima vacsmi ako muza nez ako len obyc.kolegu kamosa). Hlavne tie dotyky, naznaky istej ziarlivosti majetnickosti na ine zeny - konkurenciu, no hl.ze uz 2x to o tom type spomenula. Ja by som sa dalej s nou stretavala takto ako nadalej, spolocne s ostatnymi, no zaroven jej davaj najavo to nieco "navyse" co bude patrit iba jej: pohlady usmevy, sadaj si pri nu, otvorenie dveri, pomoc pri obliekani vyzliekani, mozno ju ist vyprevadit k busu ci k domu ai. No zaroven tam ponechaj istu davku nedostupnosti odstupu lahkosti neistoty. Proste iste mrazive (odstup-priblizenie) er.napätie, mravcenie. Tym len vystupnujes jej zaujem. A istu davku neistoty tajomna (ze nevie na com zrovna u teba je ale zaroven bud k nej galantny mily zvodny), to tam ponechaj. A to ostatne pride uz zakratko prirodzene a samo. Proste uz zo situacie to vzide automaticky

luanne

a este otazka, ste v kazdodennom kontakte? mate spolocnu kancelarium alebo sa nahodne stretavate napr. na chodbe. treba si toto vsetko premysliet, kym zas bude nieco riesit, potom by to mohlo byt divne ako si pisal, ze bolo ked si ju prvy krat niekam pozval. som zvedava, daj vediet ako si dopadol.

luanne

ked ste taki blizki priatelia skus jej povedat " akoze " ze niekto sa ti crta nejaka baba navztah a uvidis ako zareaguje. Osobne z tvojho opisu si nemyslim, ze by sa u nej nieco zmenilo. To ze je priatelska ako predtym tak bud len rad, vsetko ostatne je podla mna tvoje domyslanie, aj ked by som ti priala opak. skus viac popisat ako sa zmenilo jej spravanie vo vztahu k tebe a ostatnym kolegyniam. Ze na com si si to vsimol. V tej vasej partii su v akom pomere muzi zeny, ci ma na koho ziarlit a podobne. treba si vsimat viac, nie hned robit zavery.

Lubo85

@adr1a - co sa tyka tej zmeny spravania - po tom, co som ju pozval von, to bolo par dni trocha divne medzi nami, co je asi v takejto situacii normalne. Potom sa to vratilo do starych kolaji, sme dobri kamarati, chodime spolu von (vzdy s dalsimi kolegami) a pod. Kde vsak vidim rozdiel oproti minulosti (a dufam, ze sa v tom nemylim) je to, ze sa snazi byt castejsie v mojej blizkosti, z jej strany boli uz aj viackrat letme dotyky, vyjadrila sa 2x aj v tom zmysle, ze clovek niekedy povie, ze niekto nie je jeho typ ale nakoniec s nim aj tak skonci, mam aj pocit, ze si ma v praci viac vsima nez predtym. Takisto sa mi zda, ze si zacala vsimat, ked nieco riesim s inymi zenami v time (nemyslim hned to, ze by som balil ine, ale proste normalne pracovne i nepracovne zalezitosti). Takze takto nejak to vnimam.

adr1a

Pocuj Lubo. Uz to tu konecne vyklop ako si prisiel na tu jej zmenu postoja (zhodnotime aspon ci su to len tvoje bludy, zbozne zelania alebo naozaj zmenila svoj povodny postoj). No k tomu potrebujeme konkretne priklady z coho tu zmenu sudis vnimas vidis definujes. A prestanu tieto zabomysie vojny

lienik

moj nazor je, ze svoje rozhodnutie zmenit mohla, nie sice radikalne, ale tvoj nezaujem ju mozno prekvapil a necakala to. Mne sa to tiez stalo, ze o cloveka o ktorého som nemala absolutne ziaden zaujem, ma po case stravenom s nim zacal celkom pritahovat. uz som si vsimala celkom ine veci, ako sa citim s tym clovekom super, aka som smutna, nervozna ked som neni v jeho blizkosti, ako ma dokaze rozosmiat, a casom som si vedela predstavit s nim uz aj sex. Cize u mna to takto funguje, stalo sa mi to iba raz zatial. A tym padom mozem povedat, ano je to mozne :). ale ci to tak je aj u nej by si mal zistit z jej spravania, ako sa prejavuje a podobne? a ako si vlastne dosiel na to,ze zmenila nazor? ako sa to prejavuje?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmena postoja - Fórum - ZDRAVIE.sk