Čo je to sklzna hiatova hernia a ako sa lieči?

Lucisa

Ahoj Lucik, ako sa ti to podarilo vyriesit? Mam to iste, tiez zo stresov a tiez ich uplne neviem vylucit. Byva mi uz skoro z kazdeho jedla zle. Na operaciu tej hernie sa mi teda vobec nechce a Helicid budem brat asi dozivotne?

Ellena jujo

Sme ochotní poskytnúť vám pomoc pôžičky pre všetky vaše potreby a priority zdravia.
Ak ste chorí, alebo ak máte choré dieťa a nemáte peniaze, to je čas, aby sa ponúka zdravotné pôžičky v rozmedzí od 1000 eur do 100000 eur.
Pre viac podrobností, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu :
E-mail : jean-alfred2015@hotmail.com
Skype : jean-alfred2015
WhatsApp : +33640972228

Lucik3

RNG podla mna to nema vycucane z prsta..na vysetreni hadickou tam bola este jedna lekarka a lekar jej ukazoval na monitore ze "vidis tu je ta prietrz"...inak s kyselinami mam problem od malicka..kedy dom tie kyseliny vracala...nebola som a ani nie som obezna...nemyslim ze vzdy je to ako ty hovoris nedostatok kyselin...okrem toho po sode bicarbone sa mi hned grga...to by sa nedialo keby som mala malo kyselin si myslim...tak logicky proste..

Lucik3

Helicobactera nemám..mám to vraj zo stesu..že mi tam tie kyseliny podrazdili sliznicu..ako sa pred tým chranit ked stres neviem upne ovladat
dal mi lieky na znizenie kyseliny(inhibitory protonovej pumpy) už ich beriem treti mesiac...to už akože navždy ich budem brat?
Prosim vas neda sa to nejako inak?
Čo s týmii kyselinami?

RNG

Kto vie, ci je ta diagnoza vobec spravna a nie vycicana z prsta lekara,
Vriediky su nasledok mikrobov, ktore zrejme pre nedostatok kyselin v zaludku nie su znicene ale naopak sa rozmnozuju. A kvasenie v zaludku vytvara plyny, co nasilne otvoria pazerak a tam palia
Docasne, kym sa zaludok nezahoji by som nepouzival doplnok kyselin, len 4 x 1/4 deci koloidnej striebornej vody nas potlacenie mikrobov, nech sa pazerak a zaludok mozu zahojit, az potom by som pouzival s jedlom doplnok kyselin Pomaha prim tom 15 minut pred jedlom pozut 2 tabletky DGL, adaptogenu, co pomaha hojit pazerak a najma zaludok