Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ked ho stále vídavam po rozchode

Príspevok v téme: Ked ho stále vídavam po rozchode
bezradná00008

Ahojte, priateľ sa so mnou rozišiel dosť ponižujúcim spôsobom a amala som ho hrozne rada, lenže dôvod aj spôsob akým sa rozišiel mi neskutočne znížili sebavedomie a nemôžem to predýchať.
Je to už vyše mesiaca a problémom je, že ho stále vídvam, minimálne niekoľko dní v týždni, musím s ním cestovať...máme všetky spoločné aktivity priateľov..Stojím pred možnosťou buď prísť o priateľov a nevídavať ho alebo naopaik. Je ku mne milý kamarátsky, ochotný..a vôbec sa mi nevhýba..baví sa so mnou úplne v pohode..
Najhoršie že, každý mi vraví že to robí len zo súcitu, aby nebol ten najhorší ktorý ma proste nechal.
Vždy ked je ku mne takýto milý, len mi to horšie jatrí ranu..a hoci je to už mesiac, cítim sa ako keby len pár dní po rozchode. Zdá sa mi, že tá rana sa nikdy takto neuzdraví..
Máte niekto nejaké skúsenosti? Nevládzem.neviem ako sa mu vyhnúť...lebo ak to urobím odizolujem sa od všetkých svojich priateľov a záľub...a on neodíde...
Dokonca ani kúsoček sa mi nesnaží vyhnúť..zo spoločnej akcie ide napr. vždy tým istým busom....čo ja...a nerozumiem tomu..
Veľmi trpím a zdá sa mi, že mi z toho prepne..
Netúžim už po ničom len aby to tak nesmierne nebolelo..zdá sa mi že to neprežijem ..samozrejme nemyslím skutočne..len sa tak cítim...cítim sa neskutočne bezradne

lolinka

skus sa zatial ciastocne odizolovat od partie, nemusis uplne, ale proste tam nechod, ked tam bude on. a zopar kamaratov a kamosiek pozvi sama na vlastnu akciu, neviem co robievate, ake mate konicky, ale pozvi ich na ne sama a stretnite sa v mensom pocte. kamosom to vysvetli ako to je, ze ta boli ked ho vidas ale zaroven o nich nechces prist, urcite to pochopia. pozvi niekam trebas len jednu-dve kamosky, chodte na vylet alebo si spravte nejaky progam, nebudes sa citit sama, mozes si u nich vyliat srdce bez toho, aby si ho musela vidiet. podla toho co pises tvoji kamosi vyzeraju byt empaticki a sucitia s tebou, tak ti urcite vyjdu v ustrety. ono to raz preboli, ale rychlejsie, ked ho nebudes vidat.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ked ho stále vídavam po rozchode - Fórum - ZDRAVIE.sk