Proteiny ze pri je nezdravy

Príspevok v téme: Proteiny ze pri je nezdravy
juraj je pro skiller

takže kde začnem mám 15 rokov chcem brat proteiny na moje tréningy ale doktorka a rodičia mi to zakazujú lebo si myslia že jeto škodlivé a nemal by som to brat

doktorka hovorí že mi to môže niak poškodiť ladviny a keby som to chcel začat brat tak by som musel chodit na odbery krvi a kontrolovať moj stav nwm vôbec prečo

keby som to bral tak by som to braval asi iba pred treningom a možno aj po trening mám 3-krát do týždna

a iba sa chcem spýtat či naozaj je protein TAK škodlivý jak mi každý hovorí

0vecka

mne sa paci ze tu niekto pise ze to skodi a ze su tam sracky... akoze to ani nehovorime o konkretnom produkte.. nakazdom je zlozenie tak povedzte co konkretne skodi....

peter775

ja berem Plantforce Synergy Protein, a nemam ziadny problem, mam alergiu na laktozu a jedine tento mi vyhovuje, skusil som viac druhov, tento je aj pre alergikov.treba skusit

mr.blackjack

Na tvojom mieste by som urcite praskovy protein nebral. Pozri si zlozenie toho prasku a prejdi kazdu jednu zlozku a vyhladaj si ju na nete ake su to latky a ich skodlivost su to sracky odporucam ti prirodzenu stravu vyjde ta to ovela lacnejsie a je to zdravsie. Zbytocne si bude telo nicit a zatazovat tymi srackami.

Jefitto

54kg = 108g bielkovín denne... minimálne. Predpokladám, že tvoja terajšia strava môže mať tak 80-90g denne maximálne... Aj to len vtedy, ak máš na obed, raňajky a večeru mäso.25g bielkovín z prášku ti nijakým spôsobom nemôže uškodiť, to ti bude tvrdiť fakt len debil, čo si myslí, že proteín sú steroidy...

Kýčera

Aj ja to poznám tak, že pred cvičením sacharidy, po cvičení proteíny. Ak už chceš experimentovať a OBLIČKY máš určite v poriadku, tak počúvni radu Jefitta. Tá sušená srvátka je vynikajúca a lacná náhrada. Poznám chlapca, kt. začal cvičiť sám /hrozil mu korzet/, nechodí do fitka doteraz, neberie nič, len sa stravuje touto metódou, nepije ani srvátku a z chudučkého mládenca sa vypracoval na modela, na bruchu tehličky,...