Preco nam muzi stale chcu dokazovat ako su "dokonali" "sikovni" a "najmudrejsi" ?

Príspevok v téme: Preco nam muzi stale chcu dokazovat ako su "dokonali" "sikovni" a "najmudrejsi" ?
Francela

Preco? Preco sa vzdy pred nami tvaria aki su super najschopnejsi? A my tie nesikovne, hlupe a neschopne? Preco maju ten pocit supermanov ktori vsetko zvladnu lavou zadnou a nic im nerobi problem aj ked nie vzdy im to vychadza ale tvaria sa ze tak to ma byt. Preco? A co vidim su to ti moji rovesnici vo veku 20 az 25 rokov. Oni vsetko "vedia", vsade "boli", vsetko "videli" atd.
Ide mi to na nervy ako vzdy ma chcu zhodit ako som neschopna a nedokonala a oni su super. Vedia toto, hento, tamto..

pretolebo

je to z dovodu ze zeny pritahuju muzi "ktori vsetko vedia", a ti ostatni ich jednoducho zaujimaju menej, alebo odpudzuju. to je zas z dovodu ze zeny samotne su vacsinou menej samostatne a menej schopne, tak hladaju niekoho kto im bude vediet vo vsetkom co nezvladaju pomoct, teda hladaju muzov ktori budu vsetko vediet vybavit, zariadit a spravit.. a kedze su to samozrejme nerealne poziadavky tak sa chlapi intuitivne aspon snazia vyzerat ze naozaj vsetko vedia. v momente ak by ti nejaky chlap ukazal ci len povedal ze cosi nevie ci nedokaze tak ho zacnes podvedome brat ako neplnohodnotneho, podradneho, neschopneho a nepritazliveho. v podstate je to teda chyba zien ze kompenzujuc vlastnu neschopnost tak nekompromisne vyhladavaju takyto typ muzov a preto sa tento typ snazia vsetci muzi aspon napodobnit, aby boli u zien oblubeni.

skratka kde je dopyt tam je ponuka.