Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Da sa zabudnut na lasku?

Príspevok v téme: Da sa zabudnut na lasku?
agape

Vznikol medzi nami konflikt. Zranil ma. Sklamal ma (ludsky aj partnersky). Mali sme vymenu nazorov, ja som mu na to uz len potom co som odisla (lebo ma vyhnal) napisala, ze bol ku mne zly a ze som sa na nom presvedcila, ze plati: "v nudzi poznas priatela". Proste sa na mna vykaslal ked som ho najviac potrebovala a bola som na dne fyzicky aj psychicky. A jeho reakcia bola iba, ze mi odpisal, ze "som to uz prehnala".
Odvtedy NIC. Obaja mlcime. Su to uz viac ako 2mesiace. Ja mlcim. On mlci. Tajne som dufala, ze ked som mala teraz narodeniny, ze mi aspon napise "vsetko najlepsie". No nic. Uplne na mna kasle. Ja sa trapim, revem, nechce sa mi ani zit, proste nic. Ja uz by som mu snad tisic krat napisala, ohlasila sa mu. Ale moja priatelka mi to zakazala. Vsetcia mi to zakazuju. Lenze ja viem ze on sa mi sam od seba prvy neozve. On je velmi tvrdohlavy, tvrdy, hrdy. Prvy krok on nespravi. A ja som tie prve kroky robila stale, cele 2r co sme boli spolu. Vsetcia mi opakuju, hucia do mna, ze som zena. Ze on ako muz musi urobit teraz prvy krok (prameni to aj z toho co sa medzi nami vtedy odohralo, stalo). Ja nechapem ako moze niekto niekoho odkopnut, zabudnut nanho, zbavit sa ho ako prebytocnej nepotrebnej veci ked dovtedy sme boli nonstop 2r spolu?? Ma vari srdce z kamena aby zabudol co medzi nami bolo? U mna nie je den noc co by som nanho nemyslela. Co prave robi? Ako sa ma? Ako mu je? Ci je ok? Som uz na dne. Chyba mi sialene moc. Aj teraz mi tecu slze po tvari co to pisem. Milujem ho. Chyba mi. Neviem nanho zabudnut. Neviem co dalej? Keby sa dali z hlavy odstranit spomienky, pamat tak by som sla okamzite urobit to. Nepovedali sme si ze je medzi nami koniec ale spravame sa tak. Je mi nanic. Chcem nanho zabudnut no neda sa. A ani nechcem. Strasne mi chyba. Akoby som nim stratila velky kus samej seba. Neviem co mam robit

forever.6

a čo by si robila keby po 10 rokoch, ti ešte vyznáva lásku, že budete navždy spolu,.. potom menšia vymena nazorov že za tebou neprišiel ked mal... odvtedy sa neozve a po 2 týždnoch objavíš na FB že je už vo vzťahu s inou,..bez toho aby ti aspon sms napisal "ty krava mením názor, žiadne "navždy" nebude, našiel som si inú..!!!" a potom sa dozvieš že to tahal s vami oboma!!! nech si ho nechá... len škoda že som si zmazala jeho sms kde mi lásku vyznával.. v čase ked to tahal s nami oboma.. že by som bola mrcha a ukazala jej ich... ale nestoja mi za to ani jeden,.. zrazu to bol pre mňa cudzí človek, ja mám sebauctu, takže v žiadnom prípade som ho nijako nekontaktovala.. ked som ho prvýkrát videla odvtedy nemal odvahu sa mi do očí pozrieť, tak sa radšej skryl za auto ked ma zbadal že idem okolo... ja som hrdo s hlavou hore prešla... s tou jeho su už spolu 2 roky... ja mam svoj život, bývam na druhom konci republiky takže nie je čo riešiť....

peter93

klara343... No ja ako chlap som narazil na ženu, ktorá sa zachovala tiež nie príkladne klamala ma už od začiatku ako sme sa spoznali. Klamala mi, že nikoho nemá pritom podvádzala svojho vtedajšieho priateľa so mnou o čom som samozrejme nevedel, nakoniec sa s ním poza môj chrbát rozišla, (rozišla sa s ním keď už chodila asi 2 týždne so mnou a bola do mňa "strašne zaľúbená") a to isté spravila potom po roku aj mne, ku koncu ma 3 mesiace podvádzala s kolegom z práce a keď som sa o nevere dozvedel a tému som načal tvárila sa akoby nič však čo rozídeme sa a hotovo, neskôr už po rozchode ma kontaktoval jej ex ten, ktorého podvádzala so mnou a porozprával mi o nej také veci, že mi bolo zle s akou klamárkou som to bol a nechcel som si to pripustiť pretože som ju mal stále mylne zafixovanú ako strašne zamilovanú a neveru som bral len ako jednorázový úlet a chcel som ju nas5... mimochodom som presvedčený, že keby tému nevery nenačnem a nedozvedel som sa o tom tak hrá na mňa zaľúbenú ešte doteraz. A tiež ma to mrzí v akom krásnom klamstve som to žil ale na tie pekné veci nezabudnem aj napriek tomu čo mi urobila. Od rozchodu ubehlo pol roka a za ten čas vystriedala vraj ďalších dvoch a scenár zostal rovnaký... Takže aj medzi ženami sa nájdu "pekné" charaktery.

Mesačný princ

Nedá sa zabudnúť, pretože láska je chcená. Po láske túžime, lásku hľadáme...a preto keď príde nevieme čo robiť skôr.

Na lásku sa zabudnúť nedá, pretože je to jediné nezištné, čo na tomto svete existuje.

Každý je nahraditeľný ale láska nie je človek!!! Kto zabudne na lásku, tak nikdy nemiloval.

klara343

inak dobré články o vzťahoch su na stranke odzadu. sk je to aj na FB...celkom dosť mi v tom pomohli uvedomiť si svoju cenu... :)

klara343

Ja som tiež pár mesiacov po rozchode mala som dokonca podobný scenár. Mlčali sme, až ja som to nevydržala a ozvala sa...a trpko oľutovala,lebo odpovede akej som sa dočkala..no bral ma ako nejakú špinavú handru ,že čo ja vlastne chcem...ja som preplaka tolko noci,zatial čo on si chodil na kavičku s "kamaratkou" a teraz čisto náhodou tvoria pár.

Týmto pripíjam na všetkých mužov,kt. nemajú ani také gule povedať pravdu žene do oči , spievajú jej o láske...a o pár dní nosia ruže inej kvetinke.

Je ťažké zabudnúť ,ale každou ich spoločnou fotkou si uvedomím,že si zaslúžim niečo lepšie, ako muža- kt. v podstate nevedel čo chcel.

trubela

No tema je uz stara, ale rada by som vedela, ako ste na tom. Ja sa trapim uz pol roka, neprejde snad jedina minuta aby som nanho nemyslela a tieto vecery su najhorsie. Uvedomujem si, ze takto je to lepsie, ze by sme sa spolu len trapili...nedari sa mi zabudnut. Ako to zvladate vy ostatni? Take rady: pride iny lepsi na mna neplatia.. a pol roka je uz dlha doba a stale ma to drzi:(

adr1a

Skus zabudnut a netrapit sa kvoli blbcovi. Keby ta skutocne miloval tak by ta nenechal odist. Ozval by sa ti. Z jeho strany to nebolo uprimne a skutocne. Daj sancu byt milovana inym muzom ktory si ta zasluzi prip.sa venuj zaujmom zalubam konickom praci studiu ai

Mia119

Moja, to, ze ti chyba a ze na nho stale myslis, napriek vsetkemu zlemu ti verim....sama som zazila nieco podobne, nepochopitelne. Nemam 20 a nemala som dovod sa pre toho chlapa trapit sa. Sama som v hlave vedela, ze to nema vyznam a ze nie je dobry clovek a napriek tomu...nepochopitelne som sa 2 roky, pocujes dobre, 2 roky trapila, nepochopitelne koli takemu chlapovi. Trapili ma rovnake otazky, chybal mi, zaspavala som s placom a prve ako som otvorila oci bolo zufalstvo, ze nie je v mojom zivote. Teraz myslim, ze to bolo viac koli tomu, ako sme sa rozisli, ako mohol z minuty na minutu zmenit nazor, zachovat sa hnusne, vulgarne, arogantne....toto ma asi bolelo viac, len som si myslela, ze mi chyba...a chcela som odpovede na vsetky moje otazky, preco a co...a nechcela som uverit, ze by mohol na mna len tak zabudnut a odist a zit iny zivot.
Prajem ti, aby to tebe netrvalo 2 roky. Bolo to najhorsie obdobie mojho zivota, nikto a nic ine ma nezaujmalo, koli cloveku ktory vobec za to nestal. Vedela som to cele dva roky, citila som sa ale ak keby som mala pocarovane a zrazu, bez nejakej priciny, to preslo. Uzasny pocit oslobodenia....Len ti dam radu . prosim ta, neponizuj sa, nezhadzuj sa a neozyvaj sa mu!!!!!!! Nie je to pravy clovek pre teba. NIkdy nepros o lasku, o pozornost. Nema zaujem....keby mal, ozve sa. Nemysli ze doma place do deky a mysli na teba!!!Prepac, mozno to znie kruto, ale maj svoju hrdost aspon na to, ze budes zit svoj zivot, ako kolvek zufala budes. Len never tomu, ze by to nieco vyriesilo. Ver mi, ze v jeho ociach by si bola potom za totalnu chuderu, nevazil by si ta uz vobec. Maj svoju hrdost a zvykni si na realitu, ze s tebou nic nechce mat. Je ti skor luto, ze ty si ho a stale ho este milujes a on teba bohuzial nie, asi ani pred tym, a teraz uz vobec. Ked ta niekto miluje, nejaka reakcia nie je dovod na to aby ti povedal ze to si uz prehnala a vyhodi ta a v tom momente sa odmiluje. Keby ta miluje, uz by sa ozval. Drzim palce!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Da sa zabudnut na lasku? - Fórum - ZDRAVIE.sk