Da sa zabudnut na lasku?

Príspevok v téme: Da sa zabudnut na lasku?
agape

Vznikol medzi nami konflikt. Zranil ma. Sklamal ma (ludsky aj partnersky). Mali sme vymenu nazorov, ja som mu na to uz len potom co som odisla (lebo ma vyhnal) napisala, ze bol ku mne zly a ze som sa na nom presvedcila, ze plati: "v nudzi poznas priatela". Proste sa na mna vykaslal ked som ho najviac potrebovala a bola som na dne fyzicky aj psychicky. A jeho reakcia bola iba, ze mi odpisal, ze "som to uz prehnala".
Odvtedy NIC. Obaja mlcime. Su to uz viac ako 2mesiace. Ja mlcim. On mlci. Tajne som dufala, ze ked som mala teraz narodeniny, ze mi aspon napise "vsetko najlepsie". No nic. Uplne na mna kasle. Ja sa trapim, revem, nechce sa mi ani zit, proste nic. Ja uz by som mu snad tisic krat napisala, ohlasila sa mu. Ale moja priatelka mi to zakazala. Vsetcia mi to zakazuju. Lenze ja viem ze on sa mi sam od seba prvy neozve. On je velmi tvrdohlavy, tvrdy, hrdy. Prvy krok on nespravi. A ja som tie prve kroky robila stale, cele 2r co sme boli spolu. Vsetcia mi opakuju, hucia do mna, ze som zena. Ze on ako muz musi urobit teraz prvy krok (prameni to aj z toho co sa medzi nami vtedy odohralo, stalo). Ja nechapem ako moze niekto niekoho odkopnut, zabudnut nanho, zbavit sa ho ako prebytocnej nepotrebnej veci ked dovtedy sme boli nonstop 2r spolu?? Ma vari srdce z kamena aby zabudol co medzi nami bolo? U mna nie je den noc co by som nanho nemyslela. Co prave robi? Ako sa ma? Ako mu je? Ci je ok? Som uz na dne. Chyba mi sialene moc. Aj teraz mi tecu slze po tvari co to pisem. Milujem ho. Chyba mi. Neviem nanho zabudnut. Neviem co dalej? Keby sa dali z hlavy odstranit spomienky, pamat tak by som sla okamzite urobit to. Nepovedali sme si ze je medzi nami koniec ale spravame sa tak. Je mi nanic. Chcem nanho zabudnut no neda sa. A ani nechcem. Strasne mi chyba. Akoby som nim stratila velky kus samej seba. Neviem co mam robit

agape

Dakujem vsetkym za rady. Ja rozumom vsetko chapem a rozumiem co mi tu pisete. Neviem vsak ako zabudnut. Asi by som mala chodit viac medzi ludi a neutapat sa v samote, smutku. Trapim sa velmi. A nemyslim, ze ma nemal rad ako mi tu niekto pisal. On je len privelmi hrdy panovacny tvrdohlavy. Dominantny

Mesačný princ

Sklamať nás môžu len naše vlastné očakávania a návody podľa ktorých sa riadime. Nikdy nemôžu sklamať ľudia, pretože rozhodnutie s kým trávime svoj čas je práve na nás samých.

ale tak to je na dlhú debatu :)

*

píšeš , že ťa sklamal ludsky aj partnersky...

To na čo chceš s tým človekom byť ??

On ťa nekontaktuje už 3mes. /podla mňa je už uplne niekde inde aj myšlienkami/
na teba si ani nespomenie, to o niečom svedčí, lenže Ty to nechceš vidieť. Ten chlap ťa nemá rád!
Ideš sa mu doprosovať, pritom píšeš že "chybu" spravil on, no on mlčí!
Ale nieje to preto, že ho to mrzí, alebo že by sa bál ti napísať:
Chlapi takto nekonajú, hlavne ak im ide o babu ktorá pre nich niečo viac znamená.

Neozývaj sa mu, nedoliezaj, nerob zo seba hlupaňu lebo tak aj dopafneš...proste zabudni, nejaký čas to bolí, to každého. Prežiješ to. Nejde o nič, ten chlap za to určite nestojí.

Anonym456

Asi by bolo dobre aby si sa ozvala a zistila na čom si, musíš si s ním to vyjasniť raz a navždy, takto v sebe iba dusíš falošné nádeje. Prvé 3 mesiace mňa moja bývalá tiež naťahovala a ozval som sa ja. Z jej strany bol samozrejme nezáujem, vôbec som ju už nezaújímal a písala somnou ako keby ma ani nepoznala. Poslednú správu som jej hnusne vynadal a povedal že je hnusná klamarka a ze ma len využila a pod. Dostal som to zo seba a uľavilo sa mi a uvedomil si že mám svoju hrdosť. Samozrejme ešte niekoľko mesiacov som sa utápal v smútku ale pomali ma to prechádzalo. Ďalej mi pomohlo sa stretávať s inými dievčatami a tak sa odmilovať od bývalej. Takže nedus to v sebe a vyjasni si to s ním.