Antidepresiva a sexualny zivot

Príspevok v téme: Antidepresiva a sexualny zivot
Anomi

Viete mi poradit niekto? Som s toho smutna, zufala, neviem si uz rady :-( Mozno to vyznie sebecky ale mam toho uz dost, prechadza ma trpezlivost a to som bola doteraz az velmi trpezliva.
Ide o to, ze moj partner berie antidepresiva a straca uplne chut na sex. Je to uz niekolko tyzdnov, co sme spolu nespali - pritom predtym on bol ten co neustale mal chut. Podla vas sa da s tym nieco robit, berie kombinaciu ADciek typu SNRI + SARI. Jedno mu tlmi chut na sex a druhe by to malo zvysovat. No ja uz neviem, ako to riesit. Pri jeho zdr.stave mi je hlupe sa zacat sa s nim otom rozpravat, len zas som zena v najlepsich rokoch,a toto zacina byt u mna dost problematicke. Planovali sme aj dieta, no ale zo vzduchu sa to asi nepodari.
Co mi poradite ?? Mate s niecim takym skusenosti ???

anonym456

Nech zmení AD alebo ich nekombinuje a berie iba jedne, ja som nemal chuť na sex keď som bral Alventu. Teraz beriem Lenuxin (escitalopram) a mám chuť stále

Huh

Jaam rovnaky problem az na to ze zena ziadna tabletky nema.som z toho zufaly uf pekne dlho.ty mas aspon pricinu ja nie.inak ked som ich bral mal som to podobne aj ked u mna to nie je problem ja chut takmer vzdy.treba vystihnut dobu pred podanim tabletky hned po podani prichadza utlm...alebo ho zneuzi..haha ja som to zene robil ked nechce.ked sa mu nepostavi tak mu urob facesitting u urob sa ty.mozno sa ti to zapaci a aj jemu.jedoducho ho znasilny alebo urob prednym autoerotiku..

Mesačný princ

Omg, pekná znôška! Si stelesnená sebeckosť ale tak prečo by nie, žijeme len raz. nevydržíš pár týždňov bez sexu??? Tak si nájdi nejakú bokovku alebo opusti partnera. To je pre človeka, ktorý ťa miluje to naj!

Veď ste dospelí predpokladám, tak čo ti bráni sa o tom porozprávať s ním, možno s nejakým doktorom, možno byť trošku trpezlivejšia a ohľaduplnejšia?

A ešte keď už sme pritom, dieťa sa dá splodiť aj iným spôsobom ako pohlavným stykom