Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: depresie alebo príznaky choroby?

Príspevok v téme: depresie alebo príznaky choroby?
simonecka_005

Ahojte všetci.. už veľmi dlho u mňa pretrvávajú zlé nálady, výbušnosť, unavenosť , podráždenosť a som strašne precitlivená. Neviem čo je somnou trvá to už dlhšie možno menej ako 2 mesiace. Bola v mojom živote jedna udalosť ktorej by som tieto depresívne stavy pripisovala ale niekde som čítala, že to môže byť aj nejaká neobjavená choroba a kedže sa mi objavil aj kútik, ktorý mám už týždeň a neviem sa ho zbaviť, nadmerné svrbenie ľavého prsníka, pár krát ma zabolí aj hlava ale to je asi všetko. Ďakujem všetkým, ktorý si dajú tú námahu poradiť

mam56

Ako je to možné, že ja som ešte kútik nikdy nemal?!
A to keď sa mi spraví kútik, tak si mám dať antidepresíva, či ako?:-)
Ja som sa bol informovať u svojho lekára vtedy, keď som mal depresie, že čo mám spraviť. On mi hovoril o nejakej novej liečebnej metóde, ktorá sa nazýva že dekapitácia. Že vraj sa táto metóda postupne zavádza aj u nás a keď chcem, tak mi ju spravia grátis:-)
A že vraj už potom nikdy nebudem mať žiaden psychický problém.
Ja si aplikujem el. šoky, kúpil som si takú čiapku z Ameriky, tam majú všetko. Keď ma chytá depka, nasadím čapicu, pustím si do hlavy trochu prúdu a som ok, však normálka:-)))

Jefitto

Kútik sa ti spraví z hocičoho, napr. keď piješ z pohára, z ktorého pil niekto iný, takže to by som za symptóm zrejme nepokladal...

Čo sa týka depresie, tak zlá nálada nerovná sa depresia. Depresia je hrozný stav, ktorý nikomu neprajem a predsa ho zažívam, hoc nie na vlastnej koži... Tam pomôže len psychológ/psychiater

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

depresie alebo príznaky choroby? - Fórum - ZDRAVIE.sk