Smutna metalistka

Príspevok v téme: Smutna metalistka
Cinnamon0

Zdravim vsetkych :)

Nechcem z tohto robit zoznamku, ani nechcem nejako posobit vtieravo, ale mam potrebu nejak sa rozpisat.

Mam 16, nemam takmer ziadne kamaratky, vacsinou sa len striedmo rozpravam so spoluziakmi, nikdy som nebola vo vztahu, neviem aky to moze byt pocit najst si osobu, ktora by pre vas znamenala vsetko, pojem laska je mi neznamy. Viem ze mam na taketo veci pomerne cas, i ked ine dievcata uz tieto veci doverne poznaju. Ja ale niesom ako ine dievcata, do spolocnosti prilis nechodim, som uzavreta, tichsia, ale tiez zavisi aj od situacie. Som schopna sa (ked mam nato dovod) smiat aj na celu ulicu. Hlavne poslednu dobu sa snazim hlavne byt komunikativnejsia, snazim sa byt otvorena, pristupna ludom, snazim sa posobit milo, nebyt utiahnuta, samotarska.

Ale aj tak mam pocit, ze akosi nemam stastie na ludi. Ked aj stretnem niekoho zaujimaveho, vacsinou ma ignoruje, alebo je zadany, alebo proste medzi nami prebehne kratky ocny kontakt a tym to hasne. Rada by som aj ja stretla, alebo poznala cloveka, ktory by bol mojou oporou, zdielal so mnou zazitky, radosti, i smutok, bol by mojou spriaznenou dusou. Vcera som bola na jednom rockovom koncerte, bola tam hromada parikov, kazdy sa tam drzal za ruku, uzival si koncert, a ja som sa len prizerala, a bezmocne stala. Rada by som aj castejsie chodila na koncerty, ale nemam s kym. Samu ma to nebavi, lebo sa citim smutna a frustrovana, ked vidim vsetkych tych metalistov, ktori su zadani. Jednoducho to vo mne vyvolava zmatok, sklamanie..Niekto si povie, ze co sa niekomu neprihovorim, ale take jednoduche to nie je, a niesom ten typ, co by sa len tak niekomu prihovoril. Preto tuto samotu vyplna len hudba, a to najma rock. Pocuvam hudbu takmer vzdy, ked som stastna, i smutna, ked sa citim blbo..bez hudby by som len tazko zvladala svoje nalady. Pocuvam rock, alternative, grunge, psychedelic rock, progressive rock, rockove balady, thrash metal, new wave, oldies hity, punk, punkrock, vsetko take dalo by sa povedat starsie. :)

Preto, ak by sa niekto s podobnym stylom nasiel, niekto smutny, opusteny, niekto hudobne zalozeny, kludne tu zanechajte prispevok, mozte napisat nieco o sebe + kapely, ktore mate radi. Nepoznam ani jedneho metalistu/rockera muzskeho pohlavia, nemala som zial to stastie. V mojom meste je len velmi malo ludi, ktori pocuvaju tvrdsiu hudbu, ked si tak povsimam ludi, ani jeden cloviecik v kanadach, alebo v metalovom obleceni. Iba na koncertoch sa zidu nejaki fanusikovia, ale po vcerajsku nemam dako ani chut sama chodit na koncerty. Clovek sa citi este viac sam.
Ak sa niekto ozve, budem rada, cela tato tema je tak trochu mimo naplne tohto fora, ale mozno si to niekto precita.

Dakujem :)

Cinnamon0

Rocker: Wow, zdravim, uz som ani necakala, ze sa niekto ozve. :)

Super kapely, Metallica to je nesmrtelna kapela :)

Ak chces zanechaj tu na seba mail, zial FB a ine soc.siete nevlastnim :)

Budem rada :)

mam56

Ja mám tiež veľmi rád rock, ale popri tom počúvam aj Juliu Fischer ako hrá na husliach a Alizee.
Ja by som si s tebou asi rozumel, ale ja som od teba o dve generácie starší:-)
Nechaj tu na seba kontakt, keď nebývaš ďaleko a dala by si na moje rady, tak by som z teba spravil super-star.
Ja som z východu, ale nie z blízkeho:-)
Inak, metalistky nemajú byť smutné, ale vážne:-)
www.youtube.com

Rocker

Wow, akoby som to pisal ja :-), akurat ze som muz a mam 18 rokov. Medzi moje oblubene kapely patri napr. Kabát, Metallica, AC/DC a ine, dokonca sam hram v rockovej kapele. Ak tak sa ozvi budem velmi rad :-).

Cinnamon0

To ze mam 16, este neznamena ze by som mala brazdit pokecom, nevediem ani tie hlupe socialne siete typu fb, a nebudem si ich zakladat.

Vidim ze okrem sarkastickych komentarov moralistov tu asi nikto nenapise nic rozumne. Majte sa, krasne sny

rakytnikovycajik

skus asi radsej ine forum, alebo chat, napriklad pokec. pochybujem ze tu je niekto v tvojom veku kto pocuva taku hudbu a je to neho tak dolezita

Cinnamon0

Ahoj :)

No, ja vidim ze je to forum zdravie.sk, ale videla som tu uz mnozstvo tem typu: "Hladam kamaratku", "Citim sa sama" a pod ..

Pekny den aj tebe :)